Naprawa sprzętu AGD

Zajmujemy się naprawą pralek, lodówek, zmywarek, zamrażarek, kuchenek i piekarników. Zadzwoń już teraz 727 799 001 lub Zamów ONLINE. Naprawy dokonamy bezpośrednio  u Ciebie w domu!

RestartAGD przywraca sprawność zepsutym sprzętom.
Oddaj je w nasze ręce, by znów w pełni korzystać z ich funkcjonalności.

Od lat naprawiamy sprzęt domowy, który odmówił posłuszeństwa, dbając przy tym o kieszenie naszych klientów. Mając wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, gwarantujemy wysoki profesjonalizm i precyzję podczas naprawy każdej usterki.

Idea stworzenia specjalistycznego serwisu zrodziła się pod wpływem chęci zaspokojenia potrzeb naszych klientów. Potrzeb, które sprowadzają się do naprawy uszkodzonego sprzętu AGD, a nie zakupu nowego. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak kosztowne jest kupno nowych urządzeń. I dobrze wiemy też, że każdy sprzęt da się naprawić – dużo niższym kosztem.

Mając świadomość, jak urządzenia AGD usprawniają i ułatwiają wykonywanie prac domowych, gwarantujemy szybką diagnozę usterek oraz natychmiastową realizację zlecenia. Jesteśmy przy tym dość elastyczni, oferując dojazd bezpośrednio pod wskazany adres. Na miejscu dokonujemy diagnozy i napraw.

Dlaczego warto skorzystać z usług RestartAGD?

  • Zapewniamy roczną gwarancję na wykonaną naprawę udzielaną przez serwisantów.
  • Naprawy realizowane wyłącznie z zastosowaniem oryginalnych części zamiennych lub najlepszych zamienników – sam decydujesz, jaką część zamontujemy.
  • Proponujemy dojazd bezpośrednio do domu klienta w dogodnym terminie.
  • Wysoka jakość obsługi przekładająca się na precyzję dokonywanych napraw.

W RestartAGD nie ma miejsca na żadne kompromisy. Dokładamy wszelkich starań, by naprawa każdej usterki była jak najtańsza – jednak nie kosztem jakości.

Podaruj sprzętowi AGD drugie życie!
Sprawdź, co możemy dla ciebie zrobić.