svg1

Rzetelni Specjaliści

svg1

Bez Ukrytych Kosztów

svg2

Naprawa u Klienta

Zadzwoń i zamów Serwis AGD

svg1

Rzetelni Fachowcy

svg1

Krótkie Terminy

svg2

Naprawa u Klienta

svg1

Darmowy Dojazd

RestartAGD przywraca sprawność zepsutym sprzętom.

Oddaj je w ręce doświadczonym serwisantom, by znów w pełni korzystać z ich funkcjonalności.

Od lat działamy na rynku naprawy i serwisu sprzętu AGD w Polsce, który odmówił posłuszeństwa, dbając przy tym o kieszenie naszych klientów. Mając wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, gwarantujemy wysoki profesjonalizm współpracujących z nami serwisami w całej Polsce.

Idea stworzenia RestartAGD zrodziła się pod wpływem chęci zaspokojenia potrzeb naszych klientów. Potrzeb, które sprowadzają się do znalezienia odpowiedniego i godnego zaufania serwisanta sprzętu AGD. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak kosztowne jest kupno nowych urządzeń. I dobrze wiemy też, że każdy sprzęt da się naprawić – dużo niższym kosztem.

Mając świadomość, jak urządzenia AGD usprawniają i ułatwiają wykonywanie prac domowych, gwarantujemy szybki kontakt ze sprawdzonymi i doświadczonymi serwisantami, którzy dokonają trafnej diagnozy usterek oraz natychmiastową realizację zlecenia. Współpracujemy wyłącznie ze specjalistami dość elastycznymi, oferującymi dojazd bezpośrednio pod wskazany adres. Na miejscu dokonują diagnoz i napraw.

Dlaczego warto skorzystać z usług RestartAGD?

  • Współpracując z nami serwisanci, zapewniają roczną gwarancję na wykonaną naprawę.
  • Naprawy realizują wyłącznie z zastosowaniem oryginalnych części zamiennych lub najlepszych zamienników – sam decydujesz, jaką część zamontujemy.
  • Proponujemy dojazd bezpośrednio do domu klienta w dogodnym terminie.
  • Wysoka jakość obsługi współpracujących z nami serwisantami przekłada się na precyzję dokonywanych napraw.

W RestartAGD nie ma miejsca na żadne kompromisy. Dokładamy wszelkich starań, by serwisant, któremu zlecimy naprawę każdej usterki, była jak najtańsza – jednak nie kosztem jakości.

Podaruj sprzętowi AGD drugie życie!
Sprawdź, co możemy dla ciebie zrobić.