Naprawa i Serwis sprzętu AGD

svg1

Najlepsi specjaliści

svg1

Doświadczenie fachowcy

svg2

Gwarancja Satysfakcji

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń

svg1

Najlepsi specjaliści

svg1

Krótkie terminy

svg2

Gwarancja jakości

svg1

Doświadczeni fachowcy

RestartAGD przywraca sprawność zepsutym sprzętom.

Oddaj je w ręce doświadczonym serwisantom, by znów w pełni korzystać z ich funkcjonalności.

Od lat działamy na rynku naprawy i serwisu sprzętu AGD w Polsce, który odmówił posłuszeństwa, dbając przy tym o kieszenie naszych klientów. Mając wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, gwarantujemy wysoki profesjonalizm współpracujących z nami serwisami w całej Polsce.

Idea stworzenia RestartAGD zrodziła się pod wpływem chęci zaspokojenia potrzeb naszych klientów. Potrzeb, które sprowadzają się do znalezienia odpowiedniego i godnego zaufania serwisanta sprzętu AGD. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak kosztowne jest kupno nowych urządzeń. I dobrze wiemy też, że każdy sprzęt da się naprawić – dużo niższym kosztem.

Mając świadomość, jak urządzenia AGD usprawniają i ułatwiają wykonywanie prac domowych, gwarantujemy szybki kontakt ze sprawdzonymi i doświadczonymi serwisantami, którzy dokonają trafnej diagnozy usterek oraz natychmiastową realizację zlecenia. Współpracujemy wyłącznie ze specjalistami dość elastycznymi, oferującymi dojazd bezpośrednio pod wskazany adres. Na miejscu dokonują diagnoz i napraw.

Dlaczego warto skorzystać z usług RestartAGD?

  • Współpracując z nami serwisanci, zapewniają roczną gwarancję na wykonaną naprawę.
  • Naprawy realizują wyłącznie z zastosowaniem oryginalnych części zamiennych lub najlepszych zamienników – sam decydujesz, jaką część zamontujemy.
  • Proponujemy dojazd bezpośrednio do domu klienta w dogodnym terminie.
  • Wysoka jakość obsługi współpracujących z nami serwisantami przekłada się na precyzję dokonywanych napraw.

W RestartAGD nie ma miejsca na żadne kompromisy. Dokładamy wszelkich starań, by serwisant, któremu zlecimy naprawę każdej usterki, była jak najtańsza – jednak nie kosztem jakości.

Podaruj sprzętowi AGD drugie życie!
Sprawdź, co możemy dla ciebie zrobić.