Naprawa pralek zmywarek lodówek Serwis AGD Olsztyn

Rzetelni
Specjaliści

Rzetelni Specjaliści

koszty

Bez Ukrytych Kosztów

Naprawa u Klienta

Naprawa u Klienta

Serwisant AGD

Zadzwoń i zamów Serwis AGD

Rzetelni Fachowcy

Rzetelni Fachowcy

Termin

Krótkie Terminy

Naprawa u Klienta

Naprawa u Klienta

Dojazd

Darmowy Dojazd

Naprawa i Serwis AGD w Olsztynie i okolicy

Szukasz rzetelnej naprawy i serwisu pralek i zmywarek w Olsztynie? Nie szukaj dalej! Oferujemy profesjonalne usługi naprawy wszystkich marek i modeli pralek i zmywarek na terenie Olsztyna. Nasi doświadczeni technicy są wyposażeni w najnowsze narzędzia i technologie, aby zapewnić wysokiej jakości naprawy po konkurencyjnych cenach. Zapewniamy również regularne usługi konserwacyjne, aby zapewnić sprawne działanie urządzeń. Dzięki naszej terminowej obsłudze możesz mieć pewność, że Twoje urządzenia będą działać w mgnieniu oka. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług naprawczych!

Nasze usługi związane z naprawą sprzętu AGD takie jak naprawa zmywarek czy też naprawa pralek kierujemy do wszystkich mieszkańców Olsztyna. W trosce o twoją wygodę, współpracujący z nami serwisanci dojeżdżają do klientów pod wyznaczony adres. Nie ma znaczenia więc jaką dzielnicę zamieszkujesz – fachowcy dotrą do Ciebie w dogodnym terminie.

Serwisanci działający z RestartAGD docierają także w okolice Olsztyna – do miejscowości położonych w odległości ok. 15 km.

Naprawa Pralek i Zmywarek Olsztyn

RestartAGD to kompleksowe usługi naprawy sprzętu AGD takiego jak naprawa pralek czy też naprawa zmywarek, które realizujemy na terenie całego Olsztyna oraz najbliższych okolic.

Nieustannie dokładamy starań aby usuwanie usterek przez serwisantów cechował wysoki poziom i profesjonalizm. W związku z tym współpracujemy z wyłącznie wykwalifikowanymi i sprawdzonymi serwisantami, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie. Szczególną dogodność dla naszego Klienta stanowi fakt, że wszelkie naprawy odbywają się w miejscu zamieszkania, bez konieczności samodzielnego dowozu sprzętu do serwisu.

Zaznaczamy, że stale prowadzimy ocenę jakości pracy serwisantów. Chcemy, byś i Ty miał w tym udział – będziemy kontaktować się z Tobą w celu oceny wykonanej pracy przez specjalistów i wystawienie opinii na temat zrealizowanej usługi.

Realizowane naprawy w Serwisie AGD Olsztyn

Naprawa AGD Olsztyn obejmuje:

  • naprawa / serwis pralek,
  • naprawa / serwis lodówek,
  • naprawa / serwis zmywarek,
  • naprawa / serwis kuchenek,
  • naprawa / serwis piekarników,
  • naprawa / serwis zamrażarek.

Dojazd i diagnoza w cenie naprawy sprzętu AGD

Chcesz skorzystać z usług sprawdzonego serwisanta? Jeżeli to właśnie nam zlecisz naprawę sprzętu AGD, unikniesz kosztów wnikających z dojazdu!

Ponad wszystko jednak cenimy czas i pracę fachowców. W związku z tym, jeśli po przedstawieniu diagnozy i wycenie zrezygnujesz z usługi, serwisant pobierze opłatę w kwocie 49 zł.

Daj drugą szansę swojemu sprzętowi,
zlecając naprawę fachowcom z RestartAGD w Olsztynie.

Telefon: (+48) 727 799 001 lub (+48) 89 544 45 08

Dzielnice Olsztyna obsługiwane przez Serwis AGD:

Brzeziny, Dajtki, Gutkowo, Jakubowo, Jaroty, Karolin, Kolonia Jaroty, Kortowo, Kortowo II, Kościuszki, Likusy, Łupstych, Nagórki, Niedźwiedź, Osiedle Generałów, Osiedle Grunwaldzkie, Osiedle Kętrzyńskiego, Osiedle Kormoran, Osiedle Mazurskie, Osiedle Mleczna, Osiedle Nad Jeziorem Długim, Osiedle Piękna Góra, Osiedle Wojska Polskiego, Pieczewo, Podgrodzie, Podlesie, Podleśna, Pojezierze, Pozorty, Redykajny, Skarbówka Poszmanówka, Słoneczny Stok, Stare Kieźliny, Stare Miasto, Stare Zalbki, Stary Dwór, Śródmieście, Track, Zatorze, Zielona Górka

naprawa pralek i zmywarek Bosch
naprawa pralek i zmywarek Electrolux
naprawa pralek i zmywarek Amica
naprawa pralek i zmywarek Samsung
naprawa pralek i zmywarek Indesit
naprawa pralek i zmywarek Siemens
naprawa pralek i zmywarek Beko
naprawa pralek i zmywarek Whirlpool
naprawa pralek i zmywarek Artisan
naprawa pralek i zmywarek Candy
naprawa pralek i zmywarek Gorenje
naprawa pralek i zmywarek Lg
naprawa pralek i zmywarek Ardo
naprawa pralek i zmywarek Mastercook
naprawa pralek i zmywarek zanussi
naprawa pralek i zmywarek liebherr
naprawa pralek i zmywarek AEG
naprawa pralek i zmywarek Miele

Zaufało nam
Ponad 70 000 klientów

Serwis AGD Olsztyn dostępny dla Ciebie

Naprawa pralki Olsztyn

Sprzęt: Pralka Marka sprzętu: Amica Navigator full controller assist AWCN14DA. Charakterystyka awarii: Pralka wskazuję na błąd E34 a także od razu po wypuszczeniu wody przestaje dalej pracować

Naprawa zmywarki Olsztyn

Sprzęt: Zmywarka, Marka sprzętu: Bosch. Charakterystyka awarii: Zmywarka zatrzymała się w trakcie cyklu. Nie włącza się – tzn. jest całkowicie „martwa”.

Naprawa lodówki Olsztyn

Sprzęt: Lodówka Marka sprzętu: Hotpoint Ariston. Charakterystyka awarii: moja lodówka ciągle się rozmarza, woda ścieka z tylnej ściany , a za jakiś  czas znów na ścianie jest pełno lodu który do godziny się rozmraża i jest pełno wody. Lodówka ma 9 lat i jest zabudowana.

Serwis zmywarek Olsztyn

Sprzęt: Zmywarka, Marka sprzętu: Siemens. Charakterystyka awarii: Zmywarka nie podejmuje pracy – zawiesza się zaraz po starcie (czas nie ubywa) i nie pobiera wody

Naprawa zmywarek Olsztyn

Sprzęt: Zmywarka Marka sprzętu: Siemens. Charakterystyka awarii: Zmywarka nie grzeje wody i nie suszy, na końcu programu wyskakuje błąd E31.

Naprawa zmywarki Beko

Sprzęt: Zmywarka BEKO DIN 1530 N Marka sprzętu: Beko. Charakterystyka awarii: Ze zmywarki po uruchomieniu gdzieś spod drzwiczek bądź z dołu wycieka duża ilość wody, już w poprzednich dniach wyciekała odrobina wody w trakcie pracy.

Serwis pralek Olsztyn

Sprzęt: pralka, Marka sprzętu: Candy Aquamatic 6. Charakterystyka awarii: Pralka nie odprowadza pobranej wody. Trudno jest spuścić wodę z węża odprowadzającego ze wzgl. na sposób przymocowania węża do obudowy pralki.

Naprawa zmywarek Olsztyn

Sprzęt: BOSCH Marka sprzętu: BOSCH: SMV46KX01E/03 FD: 9712 Z-Nr.: 03265 Type: SL6P1B Charakterystyka awarii: W zmywarce wyłamał się panel frontowy. Wydaje mi się że doszło do tego z powodu uszkodzenia mechanizmu otwierania drzwi. Została zgnieciona plastikowa rolka w tym mechanizmie. Drzwi domykają się i zmywanie przebiega prawidłowo jednak przez to nie da się zamontować powtórnie panelu. Chciałbym zamówić naprawę tej usterki wraz z ponownym montażem panelu.