Naprawa pralek zmywarek Gdańsk - piekarników Serwis AGD

svg1

Rzetelni Specjaliści

svg1

Bez Ukrytych Kosztów

svg2

Darmowy Dojazd

Zadzwoń i zamów Serwis AGD

svg1

Rzetelni Fachowcy

svg1

Krótkie Terminy

svg2

Darmowy Dojazd

svg1

Doświadczeni Serwisanci

Naprawa i Serwis AGD w Gdańsku

Nasze profesjonalne usługi takie jak naprawa pralek, naprawa zmywarek czy też serwis piekarników skierowane są do wszystkich mieszkańców Gdańska oraz powiatu gdańskiego. Wszystkie naprawy pogwarancyjne  sprzętu AGD realizowane są u klienta w domu – serwis AGD dojeżdża pod wskazany adres po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Serwis AGD Gdańsk obsługuje m.in. dzielnice:

Aniołki, Brętowo, Brzeźno, Chełm, Jasień, Kokoszki, Krakowiec-Górki Zachodnie, Letnica, Matarnia, Młyniska, Nowy Port, Oliwa, Olszynka, Orunia-Św. Wojciech-Lipce, Osowa, Piecki-Migowo, Przeróbka, Przymorze Małe, Przymorze Wielkie, Rudniki, Siedlce, Stogi, Strzyża, Suchanino, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice, VII Dwór, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Wyspa Sobieszewska, Wzgórze Mickiewicza, Zaspa-Młyniec, Zaspa-Rozstaje, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia.

Jak działa Serwis AGD Gdańsk?

 • Zgłaszasz problem z AGD podczas telefonicznego kontaktu pod numerem telefonu (+48) 727 799 001.
 • Wysyłamy współpracującego z nami serwisanta z Gdańska w najbardziej dogodnym terminie.
 • Serwisanta dociera pod wskazany adres i dokonuje diagnozy oraz wstępnej wyceny naprawy.
 • Po przedstawieniu kosztów i uzyskaniu zgody na naprawę, podejmuje zlecenie.
 • Usterka z niedziałającym sprzętem AGD zostaje wyeliminowana na miejscu.

Naprawa pralek Gdańsk

Naprawa pralek GdańskPragnąc zapewnić Państwu, wysoką jakość świadczonych usług, będziemy wdzięczni za wyrażenie Państwa opinii odnośnie przeprowadzonych napraw. W naszej ofercie serwisu AGD na terenie miasta Gdańsk znajduje się naprawa i serwis pralek, a także kuchenek, piekarników, lodówek. Zapraszamy do skorzystanie z naszej oferty naprawy pralek na terenie miasta Gdańsk.

Naprawa pralek Gdańsk – najczęstsze pytania:

 • Czyszczenie pralki octem
 • Pralka trzęsie podczas wirowania
 • Pralka nie odpompowuje wody

Naprawa zmywarek Gdańsk

naprawa zmywarek GdanskNaprawa sprzętu AGD Gdańsk zajmuje się  również pogwarancyjną naprawą zmywarek wszystkich marek. Dzięki współpracy z serwisantami zapewniamy krótkie terminy realizacji usług naprawy. Wszystkie naprawy są przeprowadzane przez specjalistów o udokumentowanym doświadczeniu. Ich wysokie kwalifikacje powodują, że w Gdańsku trudno znaleźć lepszy serwis AGD. Dbamy o wysoką jakość obsługi serwisu AGD. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty naprawy i serwisu zmywarek w Gdańsku.

Naprawa Zmywarek Gdańsk – najczęstsze problemy:

 • Zmywarka nie pobiera wody
 • Zmywarka nie suszy naczyń
 • Jak wyczyścić pompę w zmywarce

Realizowane naprawy w Serwisie AGD Gdańsk

Oferta współpracujących z nami serwisami AGD z Gdańska obejmuje:

Serwis AGD Gdańsk składa się z wykwalifikowanej kadry. Dzięki nim serwis pralek czy też serwis zmywarek realizowany jest profesjonalnie w miejscu zamieszkania Klienta. Nie ma konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z przewozem uszkodzonego sprzętu bezpośrednio do serwisu AGD .

Dojazd i diagnoza w cenie naprawy sprzętu AGD

Naprawa pralek i zmywarek Gdańsk – Cennik

Jeżeli zdecydują się Państwo na usługi współpracującego z nami serwisanta z Gdańska możecie być pewni, że nie poniesiecie Państwo kosztów związanych z dojazdem pod wskazany adres przez fachowca. Cena naprawy uszkodzonego sprzętu AGD uzależniona jest od czasu potrzebnego na realizację zlecenia oraz kosztów części zamiennych. Pamiętajcie Państwo jednak, że cenimy pracę i czas fachowców. W związku z tym, jeśli po przedstawieniu diagnozy i wycenie naprawy pralki czy też naprawy zmywarki nie zdecydują się Państwo na naprawę – serwis AGD Gdańsk pobierze opłatę w wysokości od 49 zł.

Naprawa i serwis pralki, naprawa zmywarki, naprawa lodówki, piekarników  w Gdańsku następujących producentów:
AEG, Amica, Ardo, Artisan, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

naprawa pralek i zmywarek Bosch
naprawa pralek i zmywarek Electrolux
naprawa pralek i zmywarek Amica
naprawa pralek i zmywarek Samsung
naprawa pralek i zmywarek Indesit
naprawa pralek i zmywarek Siemens
naprawa pralek i zmywarek Beko
naprawa pralek i zmywarek Whirlpool
naprawa pralek i zmywarek Artisan
naprawa pralek i zmywarek Candy
naprawa pralek i zmywarek Gorenje
naprawa pralek i zmywarek Lg
naprawa pralek i zmywarek Ardo
naprawa pralek i zmywarek Mastercook
naprawa pralek i zmywarek zanussi
naprawa pralek i zmywarek liebherr
naprawa pralek i zmywarek AEG
naprawa pralek i zmywarek Miele

Zaufało nam
Ponad 70 000 klientów

Serwis AGD Gdańsk dostępny dla Ciebie

Anna K.

W moim przypadku popsuła się zmywarka, a dokładniej pompa myjąca. Serwisant z Gdańska szybko usunął problem.

Marian z Gdańska

Zadzwoniłem, powiedziałem kilka słów co dzieje się z pralką. Serwisant przyjechał tego samego dnia i naprawił! Jestem zadowolony z usług tej firmy i mogę ją z czystym sumieniem polecić.

Naprawa zmywarki Gdańsk

Sprzęt: Zmywarka Electrolux. Charakterystyka naprawa zmywarek Gdańsk : Sam proces mycia przebiega bez zastrzeżeń ale po zakończonym cyklu zmywarka potrzebuje kilku godzin aby jej dno wewnątrz wypełniło się czystą wodą. Aby nie doprowadzić do zalania podłogi(zmywarka jest w zabudowie) trzeba odpompować wodę inicjując na chwilę dowolny program. naprawy.

Naprawa pralki Gdańsk

Sprzęt: Pralka Hoover VH W 854 ZD. Charakterystyka – naprawa pralek Gdańsk: Pralka nie włącza się. Przed awarią pompa wody nie wyłączała się i wypompowywała wodę bez przerwy.

Serwis zmywarek Gdańk

Sprzęt: Zmywarka Amica Zim 436. Charakterystyka awarii zmywarki: Zmywarka uruchamia się, chwilę działa, po czy się wyłącza. Nie zaczyna mycia. Przy kilku próbach zawsze jest tak samo.

Naprawa piekarnika Gdańsk

Sprzęt: PIerkanik Mastercook MF6EKP X. Charakterystyka awarii piekarnika: Piekarnik podczas pieczenia wyłącza się sam. Czasami po zmniejszeniu temperatury pieczenia załącza się.

Naprawa zmywarek

Zmywarka nie odprowadza wody. Po skończonym myciu woda „stoi „w zmywarce. Sprawdzony został przez męża „wąż” odpływu i wszystko jest w porządku. Filtry na bieżąco są czyszczone. Zmywarka ma 10 lat więc coś na pewno jej „dolega”.