Naprawa sprzętu AGD we Wrocławiu i okolicy

Współpracujący z Nami fachowcy zajmują się naprawą pralek, lodówek, zmywarek, zamrażarek, kuchenek i piekarników. Zadzwoń już teraz 727 799 001 lub Zamów ONLINE. Naprawa zostanie wykonana przez serwisanta bezpośrednio u Ciebie w domu!

Naprawa pralek, zmywarek, lodówek i piekarników Serwis AGD Wrocław

  • Twój sprzęt AGD nagle przestał działać?

 • Myślisz, że czeka Cię zakup nowego urządzenia?

Jeśli mieszkasz we Wrocławiu, skontaktuj się z RestartAGD

Telefon: (+48) 727 799 001 lub (+48) 71 305 52 08

Nasze usługi serwisu / naprawy sprzętu AGD skierowane są do wszystkich Wrocławian. Mając na uwadze twoją wygodę, serwisanci z którymi współpracujemy dojeżdżają do klientów pod wskazany adres. Nie ma znaczenia więc, jaką dzielnicę zamieszkujesz – specjaliści dotrą do Ciebie w dogodnym terminie.

Serwisanci RestartAGD docierają także w okolice Wrocławia – do miejscowości położonych w odległości ok. 15 km m.in: Augustów, Bielany Wrocławskie, Biestrzyków, Domaszczyn, Gądów, Iwiny, Jelcz-Laskowice, Karwiany, Kąty Wrocławskie, Kiełczów, Krzyżanowice, Łany, Mirków, Mokronos, Mokry Dwór, N. Wieś Wrocławska, Oleśnica, Oława, Pruszowice, Radłów, Radwanice, Ramiszów, Siechnice, Ślęza, Święta Katarzyna, Wilczyce, Wysoka, Zabrodzie, Zacharzyce, Żerniki Wrocławskie.

Jak działa Nasz serwis AGD we Wrocławiu?

 • Zgłaszasz nam problem z AGD podczas telefonicznego kontaktu.
 • Wysyłamy do ciebie wyszukanego przez nas serwisanta z Wrocławia w najbardziej dogodnym terminie.
 • Specjalista dociera pod wskazany adres i dokonuje diagnozy.
 • Po przedstawieniu kosztów i uzyskaniu zgody na naprawę, podejmuje zlecenie.
 • Usterka z niedziałającym sprzętem AGD zostaje wyeliminowana na miejscu.

Mając na uwadze troskę o Twoje zadowolenie, ciągle prowadzimy ocenę jakości pracy serwisantów. Chcemy, byś i Ty miał w tym udział – będziemy kontaktować się z Tobą w celu oceny wykonanej usługi i wystawienia opinii na temat zrealizowanej usługi – a wszystko po to, by zapewnić Ci zadowolenie z naszych usług także w przyszłości.

W naszej ofercie, obejmującej Wrocław, znajduje się m.in. naprawa pralek. Na terenie miasta i w jego okolicach obsługę zapewniają współpracujący z nami kompetentni i doświadczeni fachowcy. Aby naprawa zmywarek, lodówek, kuchenek i piekarników była skuteczna, klienci otrzymują roczną gwarancję na nią. W ten sposób eliminowany jest brak rzetelności. Specjaliści, których mamy we Wrocławiu, potrafią przywracać sprawność urządzeniom starego typu, jak i najnowocześniejszym modelom. Dysponują wszelkimi niezbędnymi uprawnieniami, a na dodatek wykazują się wysoką kulturą osobistą.

Realizowane naprawy w Serwisie AGD

RestartAGD to kompleksowe usługi serwisowe, które realizujemy na terenie całego Wrocławia oraz najbliższych okolic.

Nasza oferta obejmuje:

 • naprawa / serwis lodówek
 • naprawa / serwis pralek,
 • naprawa / serwis zmywarek,
 • naprawa / serwis zamrażarek,
 • naprawa serwis piekarników,
 • naprawa / serwis kuchenek.
 • Podłączenie zmywarek

Serwisanci to profesjonalna kadra, zapewniająca kompleksową naprawę wszelkich usterek sprzętu AGD zgodnie z przyjętymi normami. Dzięki nim uszkodzenia usuwane są sprawnie, w miejscu zamieszkania Klienta. Nie ma zatem konieczności ponoszenia dodatkowych opłat związanych z dowozem zepsutego sprzętu do serwisu.

Dojazd i diagnoza w cenie naprawy sprzętu AGD

Chcesz skorzystać z usług serwisanta dokonującego naprawy sprzętu AGD? Jeżeli to właśnie Jemu zlecisz naprawę AGD, unikniesz kosztów związanych z dojazdem!

Pamiętaj jednak, że cenimy pracę i czas fachowców z którymi współpracujemy. Dlatego, jeśli po przedstawieniu diagnozy i wycenie nie zdecydujesz się na naprawę, serwisant pobierze opłatę w wysokości już od 49 zł.

Daj drugą szansę swojemu sprzętowi,
zlecając naprawę fachowcom z RestartAGD we Wrocławiu.

Telefon: (+48) 727 799 001 lub (+48) 71 305 52 08

Dzielnice i osiedla Wrocławia:

naprawa pralek wrocław

Stare miasto, Śródmieście, Psie pole, Krzyki, Fabryczna, Gajowice, Grabiszyn-Grabiszynek, Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Os

iniec, Kuźniki, Leśnica, Maślice, Muchobór, Nowy Dwór, Oporów, Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne, Pracze Odrzańskie, Żerniki, Bieńkowice, Borek, Brochów, Gaj, Huby, Jagodno, Klecina, Partynice, Księże, Osiedle Powstańców Śląskich, Przedmieście Oławskie, Tarnogaj, Wojszyce-Ołtaszyn, Karłowice-Różanka, Kleczków, Kowale, Lipa Piotrowska, Rędzin, Pawłowice, Polanowice-Poświętne-Ligota, Zawidawie, Sołtysowice, Świniary, Widawa, Przedmieście Świdnickie, Szczepin, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Nadodrze, Ołbin, Plac Grunwaldzk.

Naprawa i serwis pralki, naprawa zmywarki, naprawa lodówki, piekarników następujących producentów:
AEG, Amica, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

Naprawiamy pralki, zmywarki oraz lodówki wszystkich marek

naprawa pralek i zmywarek Bosch
naprawa pralek i zmywarek Electrolux
naprawa pralek i zmywarek Amica
naprawa pralek i zmywarek Samsung
naprawa pralek i zmywarek Indesit
naprawa pralek i zmywarek Siemens
naprawa pralek i zmywarek Beko
naprawa pralek i zmywarek Whirlpool
naprawa pralek i zmywarek Ariston
naprawa pralek i zmywarek Candy
naprawa pralek i zmywarek Gorenje
naprawa pralek i zmywarek Lg
naprawa pralek i zmywarek Ardo
naprawa pralek i zmywarek daewoo
naprawa pralek i zmywarek Polar
naprawa pralek i zmywarek Mastercook
naprawa pralek i zmywarek zanussi
naprawa pralek i zmywarek liebherr
naprawa pralek i zmywarek AEG
naprawa pralek i zmywarek Miele