Naprawa pralek zmywarek Poznań - piekarników Serwis AGD

svg1

Krótkie Terminy

svg1

Rzetelna Obsługa

svg2

Doświadczeni Serwisanci

Zadzwoń i zamów Serwis AGD

svg1

Rzetelna Obsługa

svg1

Krótkie Terminy

svg2

Darmowy
Dojazd

svg1

Doświadczeni Serwisanci

Naprawa pralek i zmywarek w Poznaniu

Usługi naprawy sprzętu AGD takie jak naprawa pralek, naprawa zmywarek kierowane są do mieszkańców Poznania oraz powiatu poznańskiego. Dbając o Państwa wygodę, współpracujący z nami serwis AGD Poznań wykonuje naprawy sprzętu pod wskazanym adresem. Bez względu na to, jaką dzielnicę Poznania Państwo zamieszkują – fachowcy dojadą do Państwa w wyznaczonym terminie.

Serwisanci pracujący z RestartAGD świadczą usługi również w okolicach Poznania – w miejscowościach położonych w odległości ok. 15 km: Antoninek, Baranowo, Biedrusko, Czerwonak, Gądki, Kobylnica, Komorniki, Koziegłowy, Kórnik, Luboń, Morasko, Mosina, Murowana Goślina, Plewiska, Pobiedziska, Przeźmierowo, Puszczykowo, Radojewo, Sady, Suchy Las, Swadzim, Swarzędz, Tarnowo Podgórne.

Naprawa i serwis pralki, naprawa zmywarki, naprawa lodówki, piekarników, płyt indukcyjnych następujących producentów:
AEG, Amica, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

 

RestartAGD to w pełni kompleksowe usługi naprawy AGD, które wykonywane są na terenie całego Poznania oraz powiaty poznańskiego.

Jak działa serwis AGD Poznań?

 • Zgłaszasz nam problem z AGD podczas telefonicznego kontaktu.
 • Wysyłamy do Ciebie serwisanta z Poznania w najbardziej dogodnym terminie.
 • Specjalista dociera pod wskazany adres i dokonuje diagnozy.
 • Po przedstawieniu kosztów i uzyskaniu zgody na naprawę podejmuje zlecenie.
 • Usterka z niedziałającym sprzętem AGD zostaje wyeliminowana na miejscu.

Stale prowadzimy ocenę jakości wykonywanych usług takich jak serwis pralki czy też serwis zmywarki. W związku z ty chcemy aby Państwo wzięli w tym udział – z wybranymi losowo klientami kontaktujemy się w celu oceny Serwisu AGD w Poznaniu oraz wystawienie opinii na temat zrealizowanej usługi. Zapraszamy do skorzystania z usług fachowców, którzy z nami współpracują na terenie miasta Poznań, ponieważ ich praca to gwarancja, że naprawa pralek lub innych urządzeń gospodarstwa domowego będzie przebiegać bez zakłóceń. Odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia sprawiają, że naprawa zmywarek kończy się wydaniem półrocznej gwarancji. To samo dotyczy wszystkich innych sprzętów. Klientom w Poznaniu oferujemy dogodne terminy realizacji usług dostosowane do ich potrzeb. Zapewniamy prawidłową diagnozę problemu i usunięcie usterki bez zbędnego marnotrawienia czasu.

Realizowane naprawy w Serwisie AGD Poznań

Nasza oferta naprawy AGD w Poznaniu:

 • naprawa i serwis pralek,
 • naprawa lodówek,
 • naprawa i serwis zmywarek,
 • naprawa kuchenek elektrycznych,
 • naprawa kuchenek gazowych
 • naprawa płyt indukcyjnych
 • naprawa piekarników elektrycznych,
 • naprawa zamrażarek.

Staramy się, aby usuwanie usterki przebiegło sprawnie i fachowo. W związku z tym współpracujemy wyłącznie z najlepszymi serwisantami – kompetentni i sprawdzenie fachowcy, przed którymi żaden sprzęt AGD nie kryje tajemnic. Wykonywane przez nich naprawy takie jak naprawa pralek czy też naprawa zmywarek w Poznaniu są chlebem powszechnym. W związku z tym mogą mieć Państwo gwarancję, że poradzą sobie z każdym problemem. A wszystko to na miejscu – pod wskazanym przez Klienta adresem.

Dojazd i diagnoza w cenie naprawy sprzętu AGD

Chcesz skorzystać z usług fachowca z Serwisu AGD Poznań? Jeżeli to właśnie Jemu zlecisz naprawę pralki czy też naprawę zmywarek, unikniesz kosztów związanych z dojazdem!

Wiedz jednak, że cenimy pracę i czas współpracujących z nami serwisantów. Dlatego, jeśli po przedstawieniu diagnozy i wycenie nie zdecydują się Państwo na naprawę, serwisant pobierze opłatę w wysokości już od 100 zł (do ustalenia z serwisantem).

Daj drugą szansę swojemu sprzętowi,
zlecając naprawę fachowcom z RestartAGD w Poznaniu.

Dzielnice Poznania, jakie obsługuje Serwis AGD:

Antoninek-Zieliniec-Kobylepole, Chartowo, Fabianowo-Kotowo, Główna, Głuszyna, Górczyn, Grunwald Południe, Grunwald Północ, Jana III Sobieskiego i Marysieńki, Jeżyce, Junikowo, Kiekrz, Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo, Krzyżowniki-Smochowice, Kwiatowe, Ławica, Morasko-Radojewo, Naramowice, Winogrady, Ogrody, Ostrów Tumski, Śródka, Zawady, Piątkowo, Podolany, Rataje, Sołacz, Stare Miasto, Starołęka-Minikowo-Marlewo, Stary Grunwald, Strzeszyn, Szczepankowo-Spławie-Krzesinki, Św. Łazarz, Świerczewo, Umultowo, Warszawskie-Pomet-Maltańskie, Wilda, Winiary, Wola, Zielony Dębiec, Żegrze.

naprawa pralek i zmywarek Bosch
naprawa pralek i zmywarek Electrolux
naprawa pralek i zmywarek Amica
naprawa pralek i zmywarek Samsung
naprawa pralek i zmywarek Indesit
naprawa pralek i zmywarek Siemens
naprawa pralek i zmywarek Beko
naprawa pralek i zmywarek Whirlpool
naprawa pralek i zmywarek Artisan
naprawa pralek i zmywarek Candy
naprawa pralek i zmywarek Gorenje
naprawa pralek i zmywarek Lg
naprawa pralek i zmywarek Ardo
naprawa pralek i zmywarek Mastercook
naprawa pralek i zmywarek zanussi
naprawa pralek i zmywarek liebherr
naprawa pralek i zmywarek AEG
naprawa pralek i zmywarek Miele

Zaufało nam
Ponad 70 000 klientów

Serwis AGD Poznań dostępny dla Ciebie