Naprawa Pralek Zmywarek Katowice - Serwis AGD

svg1

Krótkie Terminy

svg1

Rzetelna Obsługa

svg2

Doświadczeni Serwisanci

Zadzwoń i zamów Serwis AGD

svg1

Rzetelna Obsługa

svg1

Krótkie Terminy

svg2

Darmowy
Dojazd

svg1

Doświadczeni Serwisanci

Serwis i naprawa AGD Katowice

Specjalistyczne usługi świadczone przez serwis sprzętu AGD, takie jak: naprawa pralek automatycznychnaprawa zmywarek czy też naprawa lodówek, skierowane są do mieszkańców Katowic oraz powiatu katowickiego. Bez względu na to, w jakiej dzielnicy miasta mieszkasz, serwisanci współpracujący z nami dotrą do Ciebie w dogodnym, umówionym wcześniej terminie.

Na terenie Katowic, poza naprawą pralek, zmywarek i lodówek, realizujemy także usługę podłączania płyt indukcyjnych, piekarników oraz zmywarek — obsługujący Serwis AGD posiada odpowiednie uprawnienia elektryczne.

Naprawa Pralek i Zmywarek Katowice obsługuje następujące dzielnice:

Bogucice, Brynów-Osiedle Zgrzebnioka, Dąb, Dąbrówka Mała, Giszowiec, Janów-Nikiszowiec, Kostuchna, Koszutka, Ligota-Panewniki, Murcki, Osiedle Tysiąclecia, Piotrowice-Ochojec, Podlesie, Szopienice-Burowiec, Śródmieście, Wełnowiec-Józefowiec, Załęska Hałda-Brynów, Załęże, Zarzecze, Zawodzie.

Naprawa i serwis pralki, naprawa zmywarki, naprawa lodówki, piekarników w Katowicach następujących producentów:

AEG, Amica, Ardo, Artisan, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

RestartAGD to kompleksowe usługi pogwarancyjnej naprawy i serwisu AGD takie jak naprawa pralek automatycznych, naprawa zmywarek, które realizowane są na terenie Katowic oraz najbliższych okolic. W Katowicach zaufało nam już ponad 4 000 klientów zlecając nam naprawę sprzętu AGD.

Jak działa naprawa sprzętu AGD Katowice?

  • Zgłaszasz nam problem sprzętu AGD poprzez kontakt telefoniczny do Centrali
  • W najbardziej dogodnym terminie wysyłamy do Ciebie serwisanta z Katowic.
  • Fachowiec dociera pod wskazany adres i dokonuje diagnozy.
  • Po przedstawieniu kosztów i uzyskaniu Twojej zgody na naprawę, serwisant podejmuje zlecenie.
  • Zdiagnozowana usterka AGD zostaje wyeliminowana na miejscu.

Naprawa pralek Katowice

Poszukujesz doświadczonego specjalisty, który dokona rzetelnego serwisu Twojej pralki w Katowicach? Dobrze trafiłeś! Działamy w tej branży od wielu lat, oferując usługi najwyższej jakości.

Kompleksowe usługi, konkurencyjne ceny

Oferujemy kompleksowy serwis pralek, niezależnie od modelu – od urządzeń premium, po te budżetowe. W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części, dzięki czemu Twoje urządzenie będzie działać efektywnie i bezawaryjnie. Do tego, nasi specjaliści udzielą Ci bezpłatnych porad dotyczących konserwacji sprzętu, co przyczyni się do jego długowieczności.

Naprawa pralek Katowice i inne usługi

Nie ograniczamy się tylko do pralek. Nasze usługi obejmują również naprawę zmywarek czy serwis lodówek. Całość procesu przebiega sprawnie, zgodnie z najwyższymi standardami branży AGD. Co więcej, wszystkie usterki usuwane są na miejscu, u klienta – nie musisz martwić się o transport zepsutych urządzeń do serwisu. Z nami zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze.

Realizowane naprawy w Serwisie AGD Katowice

Serwis AGD Katowice zapewnia usługi w zakresie:

Naprawa zmywarek Katowice

Zapraszamy do skorzystania z oferowanej przez nas usługi, jaką jest naprawa zmywarek Katowice. Chcąc zapewnić naszym Klientom stały, wysoki poziom oferowanych przez Serwis AGD Katowice usług takich naprawa zmywarek czy też serwis pralek, będziemy wdzięczni za wyrażenie Państwa opinii odnośnie przeprowadzonych napraw pralek czy też serwisu zmywarek. W związku z tym będziemy kontaktować się z Tobą w celu oceny jakości pracy serwisantów z Katowic.

Dojazd i diagnoza w cenie naprawy sprzętu AGD

Kompleksowe Usługi – Naprawa i Serwis AGD w Katowicach

Nasza firma, RestartAGD, to profesjonalny serwis AGD w Katowicach. Jeżeli powierzasz nam naprawę pralki, zmywarki czy lodówki, masz pewność, że nie poniesiesz dodatkowych kosztów, takich jak dojazd serwisanta.

Cennik Usług – Naprawa Pralek i Zmywarek w Katowicach

Serwisant działający na terenie Katowic dokonuje wstępnej wyceny u klienta, lub jeżeli to możliwe, podczas kontaktu telefonicznego. Cena naprawy pralki lub zmywarki zaczyna się już od 100 zł, do czego dolicza się koszt wymienianych części. Ostateczna kwota jest uzależniona od czasu, który jest potrzebny na wykonanie naprawy.

Cenimy Twoje Zaangażowanie

Cenimy pracę i czas naszych fachowców, zajmujących się naprawą sprzętu AGD. Jeśli więc po przedstawieniu diagnozy i wyceny nie zdecydujesz się na naprawę, pracownik Serwisu AGD z Katowic pobierze opłatę w wysokości 80 zł za dojazd i diagnozę.

Pora na Naprawę? Skontaktuj się z Nami!

Przywróć sprawność swojemu sprzętowi AGD z naszą pomocą. Zleć naprawę naszym serwisantom z RestartAGD w Katowicach. Gwarantujemy profesjonalne podejście i satysfakcję z wykonanych usług.

naprawa pralek i zmywarek Bosch
naprawa pralek i zmywarek Electrolux
naprawa pralek i zmywarek Amica
naprawa pralek i zmywarek Samsung
naprawa pralek i zmywarek Indesit
naprawa pralek i zmywarek Siemens
naprawa pralek i zmywarek Beko
naprawa pralek i zmywarek Whirlpool
naprawa pralek i zmywarek Artisan
naprawa pralek i zmywarek Candy
naprawa pralek i zmywarek Gorenje
naprawa pralek i zmywarek Lg
naprawa pralek i zmywarek Ardo
naprawa pralek i zmywarek Mastercook
naprawa pralek i zmywarek zanussi
naprawa pralek i zmywarek liebherr
naprawa pralek i zmywarek AEG
naprawa pralek i zmywarek Miele

Zaufało nam
Ponad 70 000 klientów

Serwis AGD Katowice dostępny dla Ciebie

Mariusz

Naprawa pralki była wykonana bardzo szybko i fachowo. Serwisant wykazał się znajomością tematu i doświadczeniem. Jestem bardzo zadowolony z jakości i szybkości obsługi. Polecam wszystkim usługi serwisowe firmy restartagd.pl

Inga

Kontakt do firmy otrzymałam z polecenia, zależało mi na szybkiej naprawie zmywarki i nie zawiodłam się na ResatartAGD Katowice, naprawa była wykonana tego samego dnia. Zmywarka została naprawiona w przystępnej cenie. Polecam tych serwisantów szczególnie za szybkość realizacji i jakość usługi

Karolina

Naprawa pralki w Katowicach została wykonana bardzo fachowo i szybko. Serwisant wykazał się dużym doświadczenie oraz kulturą osobistą. Jestem bardzo zadowolona z efektu jak i jakości obsługi.

Wojciech

Drzwi zmywarki samoczynnie opadają do końca – brak możliwości zapamiętania pozycji. Nie da się ich zamknąć – kilka cm przed końcem coś je blokuje. Awarii zmywarki towarzyszył hałas sugerujący, że coś się urwało. Dodatkowo, uszczelki na dole przy drzwiach odchodzą. – Naprawa zmywarki Katowice zrealizowana przez Restartagd.pl

Naprawa zmywarki Siemens Katowice

Sprzęt: zmywarka, Marka sprzętu: Siemens. Charakterystyka awarii: Zmywarka kończy pracę na 1 min. przed zakończeniem cyklu i się nie wyłącza. Ponadto zasobnik na sól jest zakorkowany, bo zmywarka nie pobiera z niego soli.

Naprawa piekarnika Katowice

Sprzęt: Piekarnik Elektryczny, Marka sprzętu: Amica model 1143 Charakterystyka awarii: Nie działa pokrętło ustawiania temperatury, bez względu na to czy ma ustawioną na pokrętle temperaturę 50 stopni czy 200 stopni cały czas grzeje na maxa, a dioda symbolizująca grzanie nie gaśnie.

Serwis zmywarki Amica ZIM 429 Katowice

Sprzęt: Zmywarka, Marka sprzętu: Amica ZIM 429. Charakterystyka awarii: Brak podgrzania wody w zmywarce .Zmywarka zmywa tylko zimna woda na programie ,gdzie  powinna zmywać w temp. 60 stopni.

Naprawa pralki Whirlpool AWG 875/D Katowice

Sprzęt: Pralka, Marka sprzętu: Whirlpool AWG 875/D. Charakterystyka awarii: Mam awarie pralki. Cieknie mi woda. Prawdopodobnie jest dziurawy kołnierz przy drzwiczkach.