Naprawa Pralek Zmywarek Katowice - Serwis AGD

Rzetelni
Specjaliści

Rzetelni Specjaliści

koszty

Bez Ukrytych Kosztów

Naprawa u Klienta

Naprawa u Klienta

Serwisant AGD

Zadzwoń i zamów Serwis AGD

Rzetelni Fachowcy

Rzetelni Fachowcy

Termin

Krótkie Terminy

Naprawa u Klienta

Naprawa u Klienta

Dojazd

Darmowy Dojazd

Serwis i naprawa AGD Katowice

Usługi świadczone przez serwis sprzętu AGD, takie jak naprawa pralek automatycznych, naprawa zmywarek czy też naprawa lodówek skierowane są do mieszkańców Katowic oraz powiatu katowickiego. Bez względu na to, w jakiej dzielnicy miasta mieszkasz serwisanci współpracujący z nami dotrą do Ciebie w dogodnym terminie.

Ponadto w Katowicach realizujemy usługę podłączenia płyt indukcyjnych, piekarników oraz zmywarek — Serwis AGD ma odpowiednie uprawnienia elektryczne.

Naprawa Pralek i Zmywarek Katowice obsługuje następujące dzielnice:

Bogucice, Brynów-Osiedle Zgrzebnioka, Dąb, Dąbrówka Mała, Giszowiec, Janów-Nikiszowiec, Kostuchna, Koszutka, Ligota-Panewniki, Murcki, Osiedle Tysiąclecia, Piotrowice-Ochojec, Podlesie, Szopienice-Burowiec, Śródmieście, Wełnowiec-Józefowiec, Załęska Hałda-Brynów, Załęże, Zarzecze, Zawodzie.

Naprawa i serwis pralki, naprawa zmywarki, naprawa lodówki, piekarników w Katowicach następujących producentów:

AEG, Amica, Ardo, Artisan, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

RestartAGD to kompleksowe usługi pogwarancyjnej naprawy i serwisu AGD takie jak naprawa pralek automatycznych, naprawa zmywarek, które realizowane są na terenie Katowic oraz najbliższych okolic. W Katowicach zaufało nam już ponad 4 000 klientów zlecając nam naprawę sprzętu AGD.

Jak działa naprawa sprzętu AGD Katowice?

  • Zgłaszasz nam problem sprzętu AGD podczas telefonicznego kontaktu.
  • Wysyłamy do Ciebie serwisanta z Katowic w najbardziej dogodnym terminie.
  • Serwisant dociera pod wskazany adres i dokonuje diagnozy.
  • Po przedstawieniu kosztów i uzyskaniu zgody na naprawę podejmuje zlecenie.
  • Usterka z niedziałającym sprzętem AGD zostaje wyeliminowana na miejscu.

Naprawa pralek Katowice

Jeśli szukasz solidnej i godnej zaufania naprawy i serwisu pralek w Katowicach to dobrze trafiłeś. Zapewniamy najwyższej jakości naprawy i serwis pralek w Katowicach w konkurencyjnych cenach. Nasi doświadczeni technicy są dobrze zorientowani we wszystkich rodzajach pralek, od modeli z najwyższej półki po modele budżetowe. Używamy tylko oryginalnych części, aby Twoja pralka działała prawidłowo i wydajnie. Nasze usługi obejmują również bezpłatne porady dotyczące konserwacji maszyny, aby służyła jak najdłużej. Z naszą pomocą możesz mieć pewność, że Twoja pralka będzie działać bezawaryjnie przez długie lata.

Usługi naprawy sprzętu AGD takie jak naprawa pralek Katowice, naprawa zmywarek czy też serwis lodówek oferowane przez współpracujących z nami fachowców przebiegają sprawnie i zgodnie z wszelkimi standardami. Szczególne udogodnienie stanowi fakt, że usuwanie wszelkich usterek odbywa się u klienta w domu. Nie ma konieczności transportu zepsutych zmywarek lub pralek do serwisu AGD w Katowicach a tym samym dodatkowych kosztów związanych z przewozem.

Realizowane naprawy w Serwisie AGD Katowice

Serwis AGD Katowice zapewnia usługi w zakresie:

Naprawa zmywarek Katowice

Zapraszamy do skorzystania z oferowanej przez nas usługi, jaką jest naprawa zmywarek Katowice. Chcąc zapewnić naszym Klientom stały, wysoki poziom oferowanych przez Serwis AGD Katowice usług takich naprawa zmywarek czy też serwis pralek, będziemy wdzięczni za wyrażenie Państwa opinii odnośnie przeprowadzonych napraw pralek czy też serwisu zmywarek. W związku z tym będziemy kontaktować się z Tobą w celu oceny jakości pracy serwisantów z Katowic.

Dojazd i diagnoza w cenie naprawy sprzętu AGD

Jeśli to właśnie współpracującemu z nami Serwisowi AGD Katowice, zlecisz naprawę pralki, serwis i naprawę zmywarki czy też naprawę lodówki możesz być pewien, że nie poniesiesz dodatkowych kosztów związanych m.in. z dojazdem serwisanta.

Naprawa pralek i zmywarek — cennik

Serwisant realizujący naprawę AGD na terenie Katowic dokonuje wstępnej wyceny na miejscu u klienta lub jeśli to możliwe podczas kontaktu telefonicznego. Koszt naprawy pralki lub zmywarki zaczyna się od 100 zł plus koszt części a ostatecznie uzależniony jest od czasu potrzebnego na realizacje naprawy. Pamiętaj jednak, że cenimy pracę i czas fachowców zajmujących się naprawą sprzętu AGD. W związku z tym, jeśli po przedstawieniu diagnozy i wycenie nie zdecydujesz się na naprawę, pracownik Serwisu AGD z Katowic pobierze opłatę w wysokości od 80 zł.

Przywróć sprawność swojemu sprzętowi AGD, zlecając naprawę serwisantom z RestartAGD w Katowicach.

naprawa pralek i zmywarek Bosch
naprawa pralek i zmywarek Electrolux
naprawa pralek i zmywarek Amica
naprawa pralek i zmywarek Samsung
naprawa pralek i zmywarek Indesit
naprawa pralek i zmywarek Siemens
naprawa pralek i zmywarek Beko
naprawa pralek i zmywarek Whirlpool
naprawa pralek i zmywarek Artisan
naprawa pralek i zmywarek Candy
naprawa pralek i zmywarek Gorenje
naprawa pralek i zmywarek Lg
naprawa pralek i zmywarek Ardo
naprawa pralek i zmywarek Mastercook
naprawa pralek i zmywarek zanussi
naprawa pralek i zmywarek liebherr
naprawa pralek i zmywarek AEG
naprawa pralek i zmywarek Miele

Zaufało nam
Ponad 70 000 klientów

Serwis AGD Katowice dostępny dla Ciebie

Mariusz

Naprawa pralki była wykonana bardzo szybko i fachowo. Serwisant wykazał się znajomością tematu i doświadczeniem. Jestem bardzo zadowolony z jakości i szybkości obsługi. Polecam wszystkim usługi serwisowe firmy restartagd.pl

Inga

Kontakt do firmy otrzymałam z polecenia, zależało mi na szybkiej naprawie zmywarki i nie zawiodłam się na ResatartAGD Katowice, naprawa była wykonana tego samego dnia. Zmywarka została naprawiona w przystępnej cenie. Polecam tych serwisantów szczególnie za szybkość realizacji i jakość usługi

Karolina

Naprawa pralki w Katowicach została wykonana bardzo fachowo i szybko. Serwisant wykazał się dużym doświadczenie oraz kulturą osobistą. Jestem bardzo zadowolona z efektu jak i jakości obsługi.

Wojciech

Drzwi zmywarki samoczynnie opadają do końca – brak możliwości zapamiętania pozycji. Nie da się ich zamknąć – kilka cm przed końcem coś je blokuje. Awarii zmywarki towarzyszył hałas sugerujący, że coś się urwało. Dodatkowo, uszczelki na dole przy drzwiach odchodzą. – Naprawa zmywarki Katowice zrealizowana przez Restartagd.pl

Naprawa zmywarki Katowice

Sprzęt: zmywarka, Marka sprzętu: Siemens. Charakterystyka awarii: Zmywarka kończy pracę na 1 min. przed zakończeniem cyklu i się nie wyłącza. Ponadto zasobnik na sól jest zakorkowany, bo zmywarka nie pobiera z niego soli.

Naprawa piekarnika Katowice

Sprzęt: Piekarnik Elektryczny, Marka sprzętu: Amica model 1143 Charakterystyka awarii: Nie działa pokrętło ustawiania temperatury, bez względu na to czy ma ustawioną na pokrętle temperaturę 50 stopni czy 200 stopni cały czas grzeje na maxa, a dioda symbolizująca grzanie nie gaśnie.

Serwis zmywarki Katowice

Sprzęt: Zmywarka, Marka sprzętu: Amica ZIM 429. Charakterystyka awarii: Brak podgrzania wody w zmywarce .Zmywarka zmywa tylko zimna woda na programie ,gdzie  powinna zmywać w temp. 60 stopni.

Naprawa pralek Katowice

Sprzęt: Pralka, Marka sprzętu: Whirlpool AWG 875/D. Charakterystyka awarii: Mam awarie pralki. Cieknie mi woda. Prawdopodobnie jest dziurawy kołnierz przy drzwiczkach.