Naprawa pralek zmywarek Gliwice - lodówek i Serwis AGD

Rzetelni
Specjaliści

Rzetelni Specjaliści

koszty

Bez Ukrytych Kosztów

Naprawa u Klienta

Naprawa u Klienta

Serwisant AGD

Zadzwoń i zamów Serwis AGD

Rzetelni Fachowcy

Rzetelni Fachowcy

Termin

Krótkie Terminy

Naprawa u Klienta

Naprawa u Klienta

Dojazd

Darmowy Dojazd

Naprawa i serwis AGD Gliwice

Usługi takie jak naprawa zmywarek, naprawa pralek czy też naprawa lodówek kierujemy do wszystkich mieszkańców Gliwic. Ceniąc Państwa czas i wygodę, współpracujący z Restartagd serwisanci świadczą usługi naprawy sprzętu AGD pod wskazanym przez Państwa adresie.

Dokładamy wszelkich starań, aby naprawa pralek, naprawa zmywarek czy też serwis piekarników przebiegał szybko i fachowo. Współpracujący z nami Serwis AGD Gliwice to najlepsi według nas fachowcy w Twoim mieście – sprawdzeni i kompetentni a co za tym idzie skuteczni.

Naprawa zmywarek Gliwice

Na terenie Gliwic realizujemy pogwarancyjne naprawy zmywarek na miejsca u klienta bez konieczności dowożenia sprzętu do serwisu. Cennik naprawy zmywarek uzależniony jest od czasu potrzebnego do realizacji zlecenia oraz koszt części zamiennych. Zwracamy szczególną uwagę na zmywarki do zabudowy. Przed przystąpieniem do naprawy należy wyciągnąć zmywarkę z zabudowy. Jest to proces dość czasochłonny dla serwisanta wykonującego serwis zmywarki.

Naprawa sprzętu AGD Gliwice takiego jak: pralki, naprawa zmywarki, naprawa lodówki, piekarników następujących producentów:
AEG, Amica, Ardo, Artisan, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

Jak działa serwis AGD Gliwice?

 • Zgłaszasz problem ze sprzętem AGD podczas telefonicznego kontaktu.
 • Wysyłamy do ciebie serwisanta z Gliwic w najbardziej dogodnym terminie.
 • Specjalista dociera pod wskazany adres i dokonuje diagnozy.
 • Po przedstawieniu kosztów i uzyskaniu zgody na naprawę, podejmuje zlecenie.
 • Usterka z niedziałającym sprzętem AGD zostaje wyeliminowana na miejscu.

Naprawa pralek Gliwice

Serwisanci działający z RestartAGD wykonując pogwarancyjne naprawy pralek docierają także w okolice Gliwic – do miejscowości położonych w odległości ok. 15 km.

Dbając o zadowolenie naszych Klientów podczas realizowania naprawy zmywarek a także naprawy pralek, nieustannie prowadzimy ocenę jakości współpracujących z nami serwisantów. Chcemy, aby Państwo mieli w tym udział, więc będziemy kontaktować się z Państwem w celu oceny pracy naszych specjalistów i wystawienia opinii na temat świadczonej usługi.

Realizowane naprawy w Serwisie AGD Gliwice

Naprawa AGD Gliwice obejmuje:

 • naprawa i serwis pralek,
 • naprawa i serwis lodówek,
 • naprawa i serwis zmywarek,
 • naprawa i serwis kuchenek,
 • naprawa i serwis piekarników,
 • naprawa i serwis zamrażarek.

Dojazd i diagnoza w cenie naprawy sprzętu AGD

Wzywasz fachowca? Jeśli właśnie jemu zlecisz skuteczną naprawę zmywarki, serwis pralki unikniesz kosztów związanych z dojazdem!

Pamiętaj jednak, że cenimy pracę i czas fachowców. Dlatego, jeśli po przedstawieniu diagnozy i wycenie nie zdecydujesz się na naprawę, serwisant pobierze opłatę w wysokości od 80 zł.

Dzielnice jakie obsługuje serwis AGD Gliwice:

Bojków, Brzezinka, Czechowice, Kopernik, Ligota Zabrska, Łabędy, Obrońców Pokoju, Ostropa, Politechnika, Sikornik Sośnica, Stare Gliwice, Szobiszowice, Śródmieście, Trynek, Wilcze Gardło, Wojska Polskiego, Wójtowa Wieś, Zatorze, Żerniki, Żwirki i Wigur.

naprawa pralek i zmywarek Bosch
naprawa pralek i zmywarek Electrolux
naprawa pralek i zmywarek Amica
naprawa pralek i zmywarek Samsung
naprawa pralek i zmywarek Indesit
naprawa pralek i zmywarek Siemens
naprawa pralek i zmywarek Beko
naprawa pralek i zmywarek Whirlpool
naprawa pralek i zmywarek Artisan
naprawa pralek i zmywarek Candy
naprawa pralek i zmywarek Gorenje
naprawa pralek i zmywarek Lg
naprawa pralek i zmywarek Ardo
naprawa pralek i zmywarek Mastercook
naprawa pralek i zmywarek zanussi
naprawa pralek i zmywarek liebherr
naprawa pralek i zmywarek AEG
naprawa pralek i zmywarek Miele

Zaufało nam
Ponad 70 000 klientów

Serwis AGD Gliwice dostępny dla Ciebie

Marek z Gliwic

Wszystko przebiegło jak trzeba zarówno kontakt jak i sama naprawa pralki. Naprawa odbyła się u mnie w domu. Serwisant zorganizował potrzebne części, które należało wymienić. Posiadanie tak doświadczonych mechaników od naprawy pralek to skarb. Gorąco polecam

Jadwiga z Gliwic

Pralka odzyskała nowe życie. Byłam przekonana, że czekają mnie wysokie koszty naprawy i zostałam mile zaskoczona.

Wojciech z Gliwic

Prawidłowa diagnoza zmywarki to podstawa fachowości serwisanta. Szybka naprawa a koszt adekwatny do usterki. Polecam wszystkim serwisantów z tej firmy.

Naprawa zmywarki Gliwice

Sprzęt: Zmywarka, Marka sprzętu: Whirlpool adg 789. Charakterystyka naprawa zmywarek Gliwice: Przy włączeniu zmywarka nie zaczyna pracować. Słychać, że wewnątrz coś pracuje. Prawdopodobnie nie działa pompa.

Naprawa kuchenki Gliwice

Sprzęt: kuchenka, Marka sprzętu: Mastercook. Charakterystyka awarii: Witam posiadam kuchenkę elektryczna firmy Mastercook Future .Wysiadł częściowo jeden z palników.

Naprawa lodówki Gliwice

Sprzęt: lodówka, Marka sprzętu: Electrolux. Charakterystyka awarii: lodówka (część chłodząca)  nie wyłącza się pomimo zmiany położenia pokrętła termostatu. Po wyłączeniu termostatu i ponownym włączeniu pokrętłem włącza się lecz już nie wyłącza niezależnie od czasu. Drzwi zamknięte, Wypełnienie lodówki minimalne.

Naprawa pralki Gliwice

Sprzęt: Pralka, Marka sprzętu: Bosch. Charakterystyka naprawa pralek Gliwice : Bęben pralki nie obraca się. Programator i guziki działają pralka zaciąga i wylewa wodę ale bęben się nie obraca. Przed wystąpieniem awarii było słychać wyraźne stukanie za środka pralki podczas obracania się bębna. Powodu stukania nie dało się ustalić jednak nie było to ani pranie ani filtr pompy.

Serwis pralki Gliwice

Sprzęt: pralka, Marka sprzętu: Electrolux. Charakterystyka naprawa pralek Gliwice: Witam, mam do naprawy pralkę Electrolux ładowaną od góry. pralka pobiera mało wody i później jej też nie odwirowuje.

Serwis zmywarki Gliwice

Sprzęt: Zmywarka, Marka sprzętu: AMICA ZIA 628. Charakterystyka naprawa zmywarek Gliwice: Po włączeniu zmywarka cały czas próbuje pobrać wodę ale niestety nie udaje się jej to. Po kilku minutach prób pobrania wody, czuć lekki zapach „spalenizny”. Urwana jest także linka od drzwi zmywarki i przy tej okazji można to też naprawić.

Naprawa zmywarki Bosch

Sprzęt: Zmywarka Marka sprzętu: Bosch. Charakterystyka awarii: Zmywarka się nie uruchamia nie wyświetla się nic na panelu sterującym. Nie reaguje na wciskane guziki.