Naprawa pralek zmywarek Częstochowa - Serwis AGD

svg1

Rzetelni Specjaliści

svg1

Bez Ukrytych Kosztów

svg2

Darmowy Dojazd

Zadzwoń i zamów Serwis AGD

svg1

Rzetelni Fachowcy

svg1

Krótkie Terminy

svg2

Darmowy Dojazd

svg1

Doświadczeni Serwisanci

Naprawa i Serwis AGD w Częstochowie

 • Twój sprzęt AGD nagle przestał działać?

 • Myślisz, że czeka Cię zakup nowego urządzenia?

Oferowane przez nas usługi takie jak naprawa zmywarek, naprawa pralek czy tez naprawa i serwis piekarników skierowane są także do mieszkańców Częstochowy. Bez względu na to, w jakiej części miasta mieszkasz fachowcy dotrą do Ciebie w dogodnym terminie.

Serwisanci RestartAGD dojeżdżają także do miejscowości oddalonych do 20km od Częstochowy: Blachownia, Czarny Las, Herby, Jaskrów, Konopiska, Libidza, Lubojna, Mstów, Olsztyn, Poczesna, Rędziny, Wręczyca Wielka.

Współpracujący z nami specjaliści posiadają wiedzę i umiejętności potrzebne do naprawy zmywarek. Zajmują się usuwaniem awarii takich jak: niedziałające pompy, uszkodzone elementy elektroniczne, problemy z wodą i wiele innych.

Oferujemy konkurencyjne ceny oraz gwarancję na wykonaną przez nas usługę. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom szybkiej i bezproblemowej naprawy zmywarek lub pralki, aby jak najszybciej przywrócić ich sprzęt do pełnej sprawności. Jeśli potrzebujesz pomocy w naprawie swojej zmywarki, skontaktuj się z nami, a wskazani przez nas specjaliści zrobią wszystko, co w ich mocy, aby przywrócić Twoją zmywarkę do działania.

Jak działa Serwis AGD Częstochowa?

 • Zgłaszasz nam problem z AGD podczas telefonicznego kontaktu.
 • Wysyłamy do ciebie współpracującego z nami serwisanta z Częstochowy w najbardziej dogodnym terminie.
 • Specjalista dociera pod wskazany adres i dokonuje diagnozy.
 • Po przedstawieniu kosztów i uzyskaniu zgody na naprawę, podejmuje zlecenie naprawy sprzętu AGD.
 • Usterka z niedziałającym sprzętem AGD zostaje wyeliminowana na miejscu.

Usługi naprawy sprzętu AGD  takie jak naprawa pralek Częstochowa, naprawa zmywarek oferowane przez serwisantów przebiegają sprawnie i zgodnie z wszelkimi standardami. Szczególne udogodnienie stanowi fakt, że usuwanie wszelkich usterek odbywa się u Państwa w domu. Nie ma zatem konieczności przewozu zepsutych sprzętów do serwisu a tym samym dodatkowych kosztów związanych z transportem.

Chcąc zapewnić naszym Klientom stały, wysoki poziom oferowanych przez nas usług, będziemy wdzięczni za wyrażenie Państwa opinii odnośnie przeprowadzonych napraw. W związku z tym będziemy kontaktować się z Tobą w celu oceny jakości pracy specjalistów.

Realizowane naprawy w Serwisie AGD Częstochowa

RestartAGD to kompleksowe usługi serwisowe, które realizujemy na terenie całej Częstochowy oraz najbliższych okolic.

Naprawa sprzętu AGD w Częstochowie obejmuje :

 • naprawa i serwis pralek,
 • naprawa i serwis lodówek,
 • naprawa i serwis zmywarek,
 • naprawa i serwis kuchenek,
 • naprawa i serwis piekarników,
 • naprawa i serwis zamrażarek.

Napraw i serwis pralki, naprawa zmywarki, naprawa lodówki, piekarników następujących producentów:
AEG, Amica, Ardo, Aristan, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

Dojazd i diagnoza w cenie naprawy sprzętu AGD

Jeśli to właśnie współpracującym z nami serwisantom zlecisz naprawę swojego sprzętu AGD możesz być pewien, że nie poniesiesz dodatkowych kosztów związanych m.in. z dojazdem mechanika. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy zajmującej się naprawą zmywarek, serwis pralek w Częstochowie. Oferujemy szybką i skuteczną naprawę wszelkich typów zmywarek, niezależnie od marki i modelu.

Naprawa pralek Częstochowa – ile kosztuje

Pamiętaj jednak, że cenimy pracę i czas fachowców. Dlatego, jeśli po przedstawieniu diagnozy i wycenie nie zdecydujesz się na naprawę, serwisant pobierze opłatę w wysokości 49 zł.

Dzielnice Częstochowy, które obsługuje serwis AGD:

Błeszno, Częstochówka-Parkitka, Dźbów, Gnaszyn-Kawodrza, Grabówka, Kiedrzyn, Lisiniec, Mirów, Ostatni Grosz, Podjasnogórska, Północ, Raków, Stare Miasto, Stradom, Śródmieście, Trzech Wieszczów, Tysiąclecie, Wrzosowiak, Wyczerpy-Aniołów, Zawodzie-Dąbie.

naprawa pralek i zmywarek Bosch
naprawa pralek i zmywarek Electrolux
naprawa pralek i zmywarek Amica
naprawa pralek i zmywarek Samsung
naprawa pralek i zmywarek Indesit
naprawa pralek i zmywarek Siemens
naprawa pralek i zmywarek Beko
naprawa pralek i zmywarek Whirlpool
naprawa pralek i zmywarek Artisan
naprawa pralek i zmywarek Candy
naprawa pralek i zmywarek Gorenje
naprawa pralek i zmywarek Lg
naprawa pralek i zmywarek Ardo
naprawa pralek i zmywarek Mastercook
naprawa pralek i zmywarek zanussi
naprawa pralek i zmywarek liebherr
naprawa pralek i zmywarek AEG
naprawa pralek i zmywarek Miele

Zaufało nam
Ponad 70 000 klientów

Serwis AGD Częstochowa dostępny dla Ciebie

Paulina z Częstochowy

Serwisantom z RestartAGD zleciłam wymianę starej uszczelki od drzwi pralki. Fachowcy sami dokonali zakupu odpowiedniej uszczelki i wymienili ją. Wymiana przebiegła sprawnie bez żadnych problemów

Mariola z Częstochowy

Szybko, sprawnie i bardzo fachowo wykonana naprawa zmywarek Częstochowa. Dobrze że są jeszcze na tym świecie tak dobrzy serwisanci – uczciwi i doświadczeni. Cena za naprawę była adekwatna do usterki Polecam!

Karolina z Częstochowy

Naprawa pralki przebiegła szybko i sprawnie bez zbędnego gadania. Serwisant zdiagnozował usterkę pralki, zorganizował we własnym zakresie część i tego samego dnia została pralka naprawiona.

Marcin z Częstochowy

Wymiana uszczelki w Lodówce przebiegła bezproblemowo. Serwis sam zakupił odpowiednią uszczelkę do lodówki. Miła obsługa. Polecam

Naprawa zmywarki Częstochowa

Sprzęt: Amica ZWM 676 W. Charakterystyka – naprawa zmywarek Częstochowa słychać, że zmywarka „ciągnie” wodę, ale później nie wydaje dźwięków zmywania – widać tylko mrugające światełko programu. Kiedy się ją za pauzuje i otworzy albo wyłączy i otworzy, to w środku tej wody nie ma. Przerywamy zmywanie i włączamy je znowu, wtedy zmywarka czasem za którymś razem łapie, ale teraz np. 6 razy pod rząd się nie udało, chociaż rano zmywała normalnie.

Serwis zmywarki Częstochowa

Sprzęt: Zmywarka Amica zza6615l. Charakterystyka awarii zmywarki: zmywarka buczy i nie pobiera wody. Po podłączeniu na krótko napięcia do zaworu aqua ,zawór puszcza woda leci. Sprawdzona pompa odsysająca i obiegowa ,obie działają. Zabezpieczenie przeciw zalaniu jest suche i sprawne. W module sterującym brak napięcia przed kostką zasilająca zawór aqua.

Naprawa pralki Częstochowa

Sprzęt: Pralka Polar. Charakterystyka naprawa pralek Częstochowa: Witam, posiadam pralkę Polar PTL 1100 . W pralce 2 razy urwał się wirnik pompy wody. Udało mi się go przykleić i podziałała miesiąc. Prawdopodobnie wnętrze wirnika jest wyrobione i wypada z bolca.

Naprawa zmywarki Bosch

Charakterystyka awarii: Mam zmywarkę BOSCH SPV 53M10 EU, która od jakiegoś czasu przestała domywać naczynia w górnym koszu. Kubki mają niedomyte zacieki po herbacie. Sprawdzałem, czy ramiona wirników kręcą się łatwo i wydaje mi się, że jest jak powinno być. Sól jest, Testowałem na tabletkach Finish i Ludwik.