Naprawa pralek zmywarek lodówek Serwis AGD Sosnowiec

svg1

Krótkie Terminy

svg1

Rzetelna Obsługa

svg2

Doświadczeni Serwisanci

Zadzwoń i zamów Serwis AGD

svg1

Rzetelna Obsługa

svg1

Krótkie Terminy

svg2

Darmowy
Dojazd

svg1

Doświadczeni Serwisanci

Naprawa i Serwis AGD Sosnowiec

Nasza oferta, obejmująca usługi takie jak naprawa zmywarek, naprawa pralek czy naprawa lodówek, jest skierowana do wszystkich mieszkańców Sosnowca. Z myślą o Twojej wygodzie, nasi serwisanci dojeżdżają bezpośrednio pod wskazany przez Ciebie adres, niezależnie od dzielnicy, w której mieszkasz. Nasi specjaliści są gotowi, aby dotrzeć do Ciebie w dogodnym dla Ciebie terminie.

Naprawa i serwis pralek, zmywarek, lodówek, piekarników następujących producentów: AEG, Amica, Ardo, Artisan, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne, to nasza specjalność.

RestartAGD to kompleksowe usługi Serwis AGD, które realizujemy na terenie całego Sosnowca.

Naprawa AGD Sosnowiec obejmuje:

 • naprawa / serwis pralek,
 • naprawa / serwis lodówek,
 • naprawa / serwis zmywarek,
 • naprawa / serwis kuchenek,
 • naprawa serwis piekarników,
 • naprawa / serwis zamrażarek.

Naprawa pralek Sosnowiec

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby naprawa pralek i naprawa zmywarek w Sosnowcu przebiegały sprawnie i profesjonalnie. Dlatego współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi i sprawdzonymi fachowcami, którzy są kompetentnymi ekspertami w dziedzinie sprzętu AGD. Dla naszego Serwisu AGD, każda naprawa to codzienność, dlatego możecie być Państwo pewni, że poradzimy sobie z każdym, nawet najbardziej skomplikowanym problemem. Co więcej, wszystkie usługi świadczymy na miejscu, pod adresem wskazanym przez Klienta.

Realizowane naprawy w Serwisie AGD Sosnowiec

Jak działa nasz serwis AGD w Sosnowiec?

 • Podczas rozmowy telefonicznej zgłaszasz nam problem ze sprzętem AGD.
 • Następnie wysyłamy do Ciebie serwisanta z Sosnowca w terminie, który jest dla Ciebie najbardziej dogodny.
 • Sspecjalista dociera pod wskazany przez Ciebie adres i przeprowadza diagnozę problemu.
 • Po przedstawieniu kosztów i uzyskaniu Twojej zgody na naprawę, nasz serwisant przystępuje do realizacji zlecenia.
 • Usterka w Twoim sprzęcie AGD zostaje skutecznie wyeliminowana na miejscu.

Zależy nam na Twoim zadowoleniu, dlatego regularnie oceniamy jakość pracy naszych serwisantów. Chcemy, abyś miał wpływ na ten proces, dlatego będziemy się z Tobą kontaktować w celu oceny pracy naszych specjalistów i zbierania opinii na temat świadczonych przez nas usług, takich jak naprawa pralek czy naprawa zmywarek. Wszystko to, aby zapewnić Ci satysfakcję z naszych usług także w przyszłości.

Dojazd i diagnoza w cenie naprawy sprzętu AGD

Potrzebujesz profesjonalnej naprawy sprzętu AGD w Sosnowcu? Skorzystaj z usług naszego Serwisu AGD. Zlecając nam naprawę pralek czy naprawę zmywarek, unikniesz dodatkowych kosztów związanych z dojazdem!

Warto jednak pamiętać, że szanujemy pracę i czas naszych specjalistów. Dlatego, jeśli po przedstawieniu diagnozy i wyceny zdecydujesz się nie kontynuować naprawy, serwisant ma prawo pobrać opłatę w wysokości od 80 zł za dojazd i diagnozę.

Niezależnie od dzielnicy Sosnowca, w której mieszkasz – Dańdówka, Dębowa Góra, Jęzor, Kazimierz Górniczy, Klimontów, Maczki, Milowice, Modrzejów, Niwka, Ostra Górka, Ostrowy Górnicze, Pogoń, Porąbka, Radocha, Rudna, Sielec, Stary Sosnowiec, Środula, Śródmieście, Zagórze – nasi serwisanci są gotowi, aby dotrzeć do Ciebie i profesjonalnie naprawić Twój sprzęt AGD.

naprawa pralek i zmywarek Bosch
naprawa pralek i zmywarek Electrolux
naprawa pralek i zmywarek Amica
naprawa pralek i zmywarek Samsung
naprawa pralek i zmywarek Indesit
naprawa pralek i zmywarek Siemens
naprawa pralek i zmywarek Beko
naprawa pralek i zmywarek Whirlpool
naprawa pralek i zmywarek Artisan
naprawa pralek i zmywarek Candy
naprawa pralek i zmywarek Gorenje
naprawa pralek i zmywarek Lg
naprawa pralek i zmywarek Ardo
naprawa pralek i zmywarek Mastercook
naprawa pralek i zmywarek zanussi
naprawa pralek i zmywarek liebherr
naprawa pralek i zmywarek AEG
naprawa pralek i zmywarek Miele

Zaufało nam
Ponad 70 000 klientów

Serwis AGD Sosnowiec dostępny dla Ciebie

Marzena z Sosnowca

Dziękuje firmie RestartAGD za szybką i solidną naprawę mojej pralki. Serwisant przyjechał tego samego dnia po zgłoszeniu.

Lidia z Sosnowca

Z polecenia skorzystał z usług firmy RestartAGD do zepsutej zmywarki. Fachowcy na drugi dzień pojawili się u mnie w domu. Wymienili odpowiednie części i przywrócili zmywarkę do życia. W dzisiejszych czasach życie bez zmywarki to koszmar, ale dzięki sprawności Panów z serwisu Restartagd można liczyć na fachową naprawę zmywarki.

Naprawa zmywarki Sosnowiec

Sprzęt: zmywarka Marka sprzętu: Beko Din 5833. Charakterystyka awarii: nie startuje program – nie pobiera wody, buczy, ale program nie idzie (minutnik też nie) przed awarią program zamiast zmywać przez 58 minut chodził przez 7h (wyłączyłam podczas, bo chodził bez przerwy), po wyłączeniu odpompował wodę w trybie serwisowym pokazuje błędy er9, er3, er1