Naprawa Pralek Zmywarek Serwis AGD Tychy

svg1

Krótkie Terminy

svg1

Rzetelna Obsługa

svg2

Doświadczeni Serwisanci

Zadzwoń i zamów Serwis AGD

svg1

Rzetelna Obsługa

svg1

Krótkie Terminy

svg2

Darmowy
Dojazd

svg1

Doświadczeni Serwisanci

Naprawa i Serwis AGD Tychy i okolicy

Nasze usługi serwisu naprawy sprzętu AGD takie jak naprawa pralek, naprawa zmywarek czy też piekarników skierowana jest do wszystkich mieszkańców Tych. Mając na uwadze twoją wygodę, serwisanci którym przekazujemy zlecenia dojeżdżają do klientów pod wskazany adres. Nie ma znaczenia więc, jaką dzielnicę zamieszkujesz – specjaliści dotrą do Ciebie w dogodnym terminie.

Serwisanci RestartAGD docierają także w okolice Tych– do miejscowości położonych w odległości ok. 20 km

RestartAGD to kompleksowe usługi serwisowe, które realizujemy na terenie całych Tych oraz najbliższych okolic.

Dokładamy wszelkich starań, by usuwanie wszystkich usterek przebiegało sprawnie i fachowo. Dlatego współpracujemy wyłącznie z najlepszymi serwisantami – sprawdzonymi i kompetentnymi ekspertami przed którymi sprzęt AGD nie ma żadnych tajemnic. Każda taka naprawa jest dla nich codziennością, więc możesz mieć pewność, że poradzą sobie z każdym – nawet najtrudniejszym i skomplikowanym problemem. A wszystko to na miejscu – pod wskazanym przez Klienta adresem.

Mając na uwadze troskę o Twoje zadowolenie, stale prowadzimy ocenę jakości pracy serwisantów. Chcemy, byś i Ty miał w tym udział – będziemy kontaktować się z Tobą w celu oceny wykonanej pracy przez specjalistów i wystawienie opinii na temat zrealizowanej usługi – a wszystko po to, by zapewnić Ci zadowolenie z naszych usług także w przyszłości.

Realizowane naprawy w Serwisie AGD Tychy

Oferta Serwisu AGD Tychy dotyczy:

  • naprawa / serwis pralek,
  • naprawa / serwis lodówek,
  • naprawa / serwis zmywarek,
  • naprawa / serwis kuchenek,
  • naprawa / serwis piekarników,
  • naprawa / serwis zamrażarek.

Naprawa i serwis pralki, naprawa zmywarki, lodówki, piekarników następujących producentów:
AEG, Amica, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

Dojazd i diagnoza w cenie naprawy sprzętu AGD

Chcesz skorzystać z usług naszego fachowca? Jeżeli to właśnie Jemu zlecisz naprawę sprzętu AGD, unikniesz kosztów związanych z dojazdem!

Pamiętaj jednak, że cenimy pracę i czas swoich fachowców. Dlatego, jeśli po przedstawieniu diagnozy i wycenie nie zdecydujesz się na naprawę, serwisant pobierze opłatę w wysokości od 49 zł.

Daj drugą szansę swojemu sprzętowi,
zlecając naprawę fachowcom z RestartAGD w Tychach.

Dzielnice Tych:

Cielmice, Czułów, Glinka, Jaroszowice, Mąkołowiec, Osiedle A, Osiedle B, Paprocany, Stare Tychy, Suble, Śródmieście, Urbanowice, Wartogłowiec, Wilkowyje, Wygorzele, Zwierzyniec, Żwaków.

naprawa pralek i zmywarek Bosch
naprawa pralek i zmywarek Electrolux
naprawa pralek i zmywarek Amica
naprawa pralek i zmywarek Samsung
naprawa pralek i zmywarek Indesit
naprawa pralek i zmywarek Siemens
naprawa pralek i zmywarek Beko
naprawa pralek i zmywarek Whirlpool
naprawa pralek i zmywarek Artisan
naprawa pralek i zmywarek Candy
naprawa pralek i zmywarek Gorenje
naprawa pralek i zmywarek Lg
naprawa pralek i zmywarek Ardo
naprawa pralek i zmywarek Mastercook
naprawa pralek i zmywarek zanussi
naprawa pralek i zmywarek liebherr
naprawa pralek i zmywarek AEG
naprawa pralek i zmywarek Miele

Zaufało nam
Ponad 70 000 klientów

Serwis AGD Tychy dostępny dla Ciebie

Naprawa zmywarki Tychy

Sprzęt: Zmywarka Ariston, Charakterystyka awarii zmywarki: po włączeniu programu w zmywarce, nie działa żaden program, nie pobiera wody.

Serwis zmywarek Tychy

Sprzęt: Zmywarka Bosch SMV46KX00E/04. Charakterystyka awarii zmywarki: Zmywarka bardzo brudzi. Praktycznie po każdorazowym myciu pozostawia na naczyniach i koszach coś w rodzaju piasku, mazi, fusów po kawie itp. w kolorze brązowym. Zmywarka była już w  dwa razy w serwisie ale bez rezultatu. Przepłukali płaszcz boczny i nic więcej. Tabletki były zmieniane kilkukrotnie od twardych po miękkie kapsułki aż w końcu na żel. Nie są zapchane filtry, ani ramiona spryskujące, nie śmierdzi, wszystko działa. Zmywarka ma trochę ponad 2 lata, jest już niestety po gwarancji a problem jest praktycznie od początku użytkowania.

Naprawa pralki Tychy

Sprzęt: pralka Indesit WISL 85. Charakterystyka awarii: Niezależnie od wybranego programu prania, pralka nieustannie obraca praniem nie przechodząc do kolejnych trybów płukania i wirowania. W rezultacie, raz włączony tryb prania trwa dopóty dopóki nie wyłączy się jej manualnie lub nie odepnie z gniazdka zasilania.