Naprawa pralek zmywarek Lublin - piekarników Serwis AGD

Rzetelni
Specjaliści

Rzetelni Specjaliści

koszty

Bez Ukrytych Kosztów

Naprawa u Klienta

Naprawa u Klienta

Serwisant AGD

Zadzwoń i zamów Serwis AGD

Rzetelni Fachowcy

Rzetelni Fachowcy

Termin

Krótkie Terminy

Naprawa u Klienta

Naprawa u Klienta

Dojazd

Darmowy Dojazd

Naprawa i Serwis AGD w Lublinie i okolicy

Nasze usługi takie jak naprawa pralek czy też naprawa zmywarek  świadczymy na terenie Lublina oraz powiatu lubelskiego. Biorąc pod uwagę Państwa czas i wygodę – serwisanci, z którymi współpracujemy wykonują diagnozy i naprawy pod wskazanym przez Państwa adresem. W związku z tym nie ma znaczenia w której części Lublina Państwo zamieszkują – serwisanci dotrą od Państwa w uzgodnionym wcześniej terminie.

Serwisanci związani z RestartAGD świadczą usługi również w okolicach Lublina– w miejscowościach położonych w odległości ok. 15 km

RestartAGD to kompleksowe usługi serwisowe takie jak naprawa pralek czy też naprawa zmywarek, które realizujemy na terenie całego Lublina oraz najbliższych okolic.

Jak działa Nasz serwis AGD Lublin?

 • Zgłaszasz nam problem z AGD podczas telefonicznego kontaktu pod numerem (+48) 727 799 001.
 • Wysyłamy do ciebie serwisanta z Lublina w najbardziej dogodnym terminie.
 • Specjalista dociera pod wskazany adres i dokonuje diagnozy.
 • Po przedstawieniu kosztów i uzyskaniu zgody na naprawę, podejmuje zlecenie.
 • Usterka z niedziałającym sprzętem AGD zostaje wyeliminowana na miejscu.

Naprawa pralek Lublin

Staramy się, by naprawa pralek czy też innego sprzętu AGD przebiegła sprawnie i fachowo. Dlatego serwisanci z którymi współpracujemy to sprawdzeni i kompetentni fachowcy. Wykonywane przez nich naprawy pralki czy też zmywarki są dla nich codziennością, i jesteśmy pewnie, że poradzą sobie nawet z najtrudniejszym problemem.

Realizowane naprawy w Serwisie AGD Lublin

Naprawa AGD Lublin obejmuje:

 • naprawa i serwis pralek,
 • naprawa i serwis lodówek,
 • naprawa i serwis zmywarek,
 • naprawa i serwis kuchenek,
 • naprawa i serwis piekarników,
 • podłączenie zmywarek i pralek.

Stale prowadzimy ocenę jakości pracy serwisantów dlatego też, chcemy aby Państwo wzięli w tym udział – losowo kontaktujemy się z klientami w celu oceny wykonanej pracy przez specjalistów a wszystko po to, by zapewnić innym klientom zadowolenie z naszych usług w przyszłości. Pragniemy, aby grono zadowolonych klientów było jak największe, dlatego w ramach usług zapewniana jest kompleksowa naprawa i serwis pralek w obrębie miasta Lublin i jego okolicach.

Naprawa zmywarek Lublin

Nasi fachowcy wszystkie naprawy sprzętu AGD realizują w domu klienta. Każda naprawa i serwis zmywarek w Lublinie i innych urządzeń zostaje zakończona udzieleniem gwarancji. Dzięki bogatemu doświadczeniu fachowców wszystkie prace przebiegają szybko i sprawnie. Serwis AGD Lublin zajmuje się przywracaniem sprawności pralek, zmywarek, kuchenek i piekarników. Dbamy o wysoką jakość usług w Lublinie i zapewniamy przy tym przystępne ceny.

Dojazd i diagnoza w cenie naprawy sprzętu AGD

Chcą Państwo skorzystać ze sprawdzonego fachowca w Lublinie? Jeżeli to właśnie Jemu zlecisz naprawę pralki czy tez zmywarki, unikniesz kosztów związanych z dojazdem!

Pamiętaj jednak, że cenimy pracę i czas fachowców. Dlatego, jeśli po przedstawieniu diagnozy i wycenie nie zdecydujesz się na naprawę, serwis AGD Lublin pobierze opłatę w wysokości od 49 zł.

Daj drugą szansę swojemu sprzętowi,zlecając naprawę fachowcom z RestartAGD w Lublinie.

Dzielnice w których działa Serwis AGD Lublin:

Stare Miasto, Czwartek, Kalinowszczyzna, Tatary, Bronowice, Kośminek, Dziesiąta, Śródmieście, Wieniawa, Rury, Czechów, Ponikwoda, Czuby, Sławin i Sławinek, Hajdów, Bursaki, Abramowice, Zemborzyce, Wrotków.

Naprawa i serwis pralki, naprawa zmywarki, lodówki, piekarników następujących producentów:
AEG, Amica, Ardo, Artisan, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

naprawa pralek i zmywarek Bosch
naprawa pralek i zmywarek Electrolux
naprawa pralek i zmywarek Amica
naprawa pralek i zmywarek Samsung
naprawa pralek i zmywarek Indesit
naprawa pralek i zmywarek Siemens
naprawa pralek i zmywarek Beko
naprawa pralek i zmywarek Whirlpool
naprawa pralek i zmywarek Artisan
naprawa pralek i zmywarek Candy
naprawa pralek i zmywarek Gorenje
naprawa pralek i zmywarek Lg
naprawa pralek i zmywarek Ardo
naprawa pralek i zmywarek Mastercook
naprawa pralek i zmywarek zanussi
naprawa pralek i zmywarek liebherr
naprawa pralek i zmywarek AEG
naprawa pralek i zmywarek Miele

Zaufało nam
Ponad 70 000 klientów

Serwis AGD Lublin dostępny dla Ciebie

Hala z Lublina

Fachowcy byli u mnie już na drugi dzień od zgłoszenia naprawy lodówki. Pomimo godzinnej walki ze sprzętem udało im się usunąć usterkę. Polecam serwisantów z Lublina.

Mariusz z Lublina

Szybko i sprawnie wykonana naprawa zmywarki. Bardzo miła obsługa zarówno przy kontakcie jak i obsługa serwisantów. Trafna diagnoza usterki przywróciła zmywarce drugie życie. Polecam firmę RestartAGD

Janusz z Lublina

Zepsuta pralka przy dwójce małych dzieci to koszmar. Na szczęście natrafiłem na serwisantów z RestartAGD. Konkretnie i fachowo naprawiona pralka bez zbędnych ceregieli. Jestem bardzo zadowolony i polecam innym. Pozdrawiam!

Naprawa zmywarki Lublin

Sprzęt: Zmywarka BEKO. Charakterystyka awarii: Zmywarka, nie można uruchomić funkcji zmywania – programator błędnie wyświetla komunikaty

Naprawa piekarnika Lublin

Sprzęt: Piekarnik Amica IN-EB622BA_IN. Charakterystyka awarii: Piekarnik wyłączył się całkowicie (zgasł wyświetlacz, przestał grzać i zgasł wentylator) po długim grzaniu na wysokiej temperaturze. Jak się wystudził po kilku godzinach to zaczął ponownie działać. Myślałem, że jakiś termostat zadziałał… Niestety następnym razem efekt był podobny ale piekarnik już się nie włączył.

Serwis zmywarki Lublin

Sprzęt: Zmywarka SIEMENS. Charakterystyka awarii: Posiadam zmywarkę SIEMENS SR 66T099EU. Uszkodzeniu uległ mechanizm utrzymywania drzwiczek (obecnie po otwarciu, drzwiczki „opadają” na dół), to chyba związane z linką/sprężyną przy zawiasach. Poza tym zmywarka działa normalnie.

Naprawa pralek Lublin

Sprzęt: Pralka Amica 610l. Charakterystyka awarii pralki: Wymiana fartucha (uszczelki) w pralce

Serwis Pralki Lublin

Sprzęt: pralka, Marka sprzętu: Amica. Charakterystyka awarii: Pralka nie chce wirować i nie odpompowuje wody trochę pierze i potem pokazuje się ze jest problem z odpływem wody i pompa.

Naprawa kuchenki elektrycznej

Sprzęt: Kuchenka elektryczna, Marka sprzętu: Whirlpool AKP 241. Charakterystyka awarii: Kuchenka nagrzewa się do maksymalnej temperatury, niezależnie od ustawień pokrętła temperatury.

Naprawa zmywarki Lublin

Sprzęt: zmywarka Whirlpool. Charakterystyka awarii: Zmywarka nie może zakończyć pracy. Została uruchomiona w sobotę na programie drugim i po kilku godzinach trwającej nadal pracy okazało się, że naczynia zostały umyte jednak zmywarka nadal działa(a powinna już zdecydowanie skończyć minęło ok. 6 godz.) z tym, że na programie 1. Na całą noc została odłączona od prądu, po podłączeniu włączyła się samoczynnie na programie 1. Po normalnym wyłączeniu przyciskiem również włącza się po kilku sekundach sama na program 1. Nie można jej przełączyć na inny program, wygląda to tak jakby nie mogła dokończyć pracy i za każdym razem włącza się w tym samym miejscu, nawet po wielogodzinnym odłączeniu od prądu. Problem raczej z elektroniką urządzenia. Model WIO 3P23 PL 61001730100 859991001730, TYPE: DWL – DEA 701-B

Naprawa zmywarki AEG Lublin

Sprzęt: Zmywarka AEG Favorit 65411VI. Charakterystyka awarii: Drzwi zmywarki nie są ryglowane, zamek wypięty albo uszkodzony, zmywarka jest w trybie zamkniętych drzwi z możliwością pracy

Napawa zmywarek Bosch

Sprzęt: Bosch SPV43M10EU/32 Charakterystyka awarii: Początkowo na wyświetlaczu świecące się kontrolka Sprawdzić dopływ wody i kod błędu E:15. Obecnie na wyświetlaczu nic się nie wyświetla, zmywarka nie reaguje na żadne przyciski.