Naprawa i Serwis AGD w Rzeszowie i okolicy

Współpracujący z Nami fachowcy zajmują się naprawą pralek, lodówek, zmywarek, zamrażarek, kuchenek i piekarników. Zadzwoń już teraz 727 799 001 lub Zamów ONLINE. Naprawa zostanie wykonana przez serwisanta bezpośrednio u Ciebie w domu!

Naprawa pralek, zmywarek, lodówek i piekarników Serwis AGD Rzeszów

Jeśli mieszkasz w Rzeszowie, skontaktuj się z RestartAGD!

Telefon: (+48) 727 799 001 lub (+48) 17 249 94 08

Jeżeli szukają Państwo usługi naprawy i serwisu sprzętu AGD na terenie Rzeszowa – jesteśmy do Państwa usług. Serwisanci z, którymi współpracujemy wykonują naprawy bezpośrednio u klienta pod wskazanym adresem . Bez względu na to, jaką dzielnicę Rzeszowa Państwo zamieszkują – fachowcy dotrą we wskazane miejsc po wcześniejszym ustaleniu terminu wizyty.

Serwisanci działający z RestartAGD docierają także w okolice Rzeszowa – do miejscowości położonych w odległości ok. 15 km m.in: Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn, Chmielnik, Dynów, Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Świlcza, Trzebownisko, Dynów, Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn.

Jak działa Nasz serwis AGD w Rzeszowie?

 • Zgłaszasz nam problem z AGD podczas telefonicznego kontaktu.
 • Wysyłamy do ciebie serwisanta z Rzeszowa w najbardziej dogodnym terminie.
 • Specjalista dociera pod wskazany adres i dokonuje diagnozy.
 • Po przedstawieniu kosztów i uzyskaniu zgody na naprawę, podejmuje zlecenie.
 • Usterka z niedziałającym sprzętem AGD zostaje wyeliminowana na miejscu.

Usługi świadczone przez serwisantów, z którymi współpracujemy wykonywane są zgodnie obowiązującymi dobrymi praktykami. Pragniemy zwrócić Państwu uwagę na fakt, że dokonywane naprawy usterek odbywaj się u Państwa w domu. Nie ma zatem konieczności przewozu zepsutych sprzętów do serwisu ponosząc przy tym koszty i cenny czas.

Chcąc stale podwyższać standardy jakości oferowanych usług, na bieżąco prowadzimy oceny pracy serwisantów. W związku z tym możemy kontaktować się z Państwem w celu oceny jakości wykonanej usługi a wszystko po to, by zapewnić Państwu jak i przyszłym klientom satysfakcje z naprawy sprzętu AGD. Rzeszów jest miastem, gdzie działają sprawdzeni przez nas fachowcy, dla których naprawa pralek i pozostałych urządzeń AGD nie ma żadnych tajemnic. Wykwalifikowani pracownicy przyjeżdżają pod adres wskazany przez klienta i na miejscu stawiają diagnozę. W każdym przypadku naprawa zmywarek jest przeprowadzana w sposób efektywny. Specjalista informuje klienta o możliwościach wymiany części i przedstawia kosztorys. W Rzeszowie wszyscy zleceniodawcy są obsługiwani rzetelnie i w możliwie najkrótszym czasie. Na wykonane naprawy jest wystawiana roczna gwarancja.

Realizowane naprawy w Serwisie AGD

RestartAGD to w pełni mobilne usługi naprawy sprzętu AGD, które realizujemy na terenie całego Rzeszowa oraz najbliższych okolic.

Nasza oferta obejmuje:

 • naprawa / serwis pralek,
 • naprawa / serwis lodówek,
 • naprawa / serwis zmywarek,
 • naprawa / serwis kuchenek,
 • naprawa serwis piekarników,
 • naprawa / serwis zamrażarek,
 • podłączenie płyt indukcyjnych i ceramicznych,
 • podłączenie płyt gazowych,
 • podłączenie zmywarki.

Dojazd i diagnoza w cenie naprawy sprzętu AGD

Jeśli to właśnie współpracującym z nami serwisantom zlecisz naprawę swojego sprzętu AGD możesz być pewien, że nie poniesiesz dodatkowych kosztów związanych m.in. z dojazdem mechanika.

Pamiętaj jednak, że cenimy pracę i czas fachowców. Dlatego, jeśli po przedstawieniu diagnozy i wycenie nie zdecydujesz się na naprawę, serwisant pobierze opłatę w wysokości od 49 zł.

Daj drugą szansę swojemu sprzętowi,
zlecając naprawę fachowcom z RestartAGD w Rzeszowie.

Telefon: (+48) 727 799 001 lub (+48) 17 249 94 08

Dzielnice i osiedla Rzeszowa:

Baranówka, Biała, Budziwój, Drabinianka, Miłocin, Nowe Miasto, Osiedle Baranówka, Osiedle Biała, Osiedle Dąbrowskiego, Osiedle Drabinianka, Osiedle Generała Grota Roweckiego, Osiedle Generała Władysława Andersa, Osiedle Kmity, Osiedle Kotuli, Osiedle Krakowska – Południe, Osiedle Króla Stanisława Augusta, Osiedle Mieszka I, Osiedle Miłocin, Osiedle Nowe Miasto, Osiedle Paderewskiego, Osiedle Piastów, Osiedle Pułaskiego, Osiedle Śródmieście Południe, Osiedle Śródmieście Północ, Osiedle Tysiąclecia, Osiedle Wzgórza Staroniwskie, Pobitno, Przybyszówka, Ruska Wieś, Słocina, Staromieście, Staroniwa, Śródmieście, Wilkowyja, Zalesie, Załęże, Zwięczyca.

Naprawa i serwis pralki, naprawa zmywarki, naprawa lodówki, piekarników następujących producentów:
AEG, Amica, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

Naprawiamy pralki, zmywarki oraz lodówki wszystkich marek

naprawa pralek i zmywarek Bosch
naprawa pralek i zmywarek Electrolux
naprawa pralek i zmywarek Amica
naprawa pralek i zmywarek Samsung
naprawa pralek i zmywarek Indesit
naprawa pralek i zmywarek Siemens
naprawa pralek i zmywarek Beko
naprawa pralek i zmywarek Whirlpool
naprawa pralek i zmywarek Ariston
naprawa pralek i zmywarek Candy
naprawa pralek i zmywarek Gorenje
naprawa pralek i zmywarek Lg
naprawa pralek i zmywarek Ardo
naprawa pralek i zmywarek daewoo
naprawa pralek i zmywarek Polar
naprawa pralek i zmywarek Mastercook
naprawa pralek i zmywarek zanussi
naprawa pralek i zmywarek liebherr
naprawa pralek i zmywarek AEG
naprawa pralek i zmywarek Miele