Naprawa Pralek Zmywarek Rzeszów - Serwis AGD

svg1

Krótkie Terminy

svg1

Rzetelna Obsługa

svg2

Doświadczeni Serwisanci

Zadzwoń i zamów Serwis AGD

svg1

Rzetelna Obsługa

svg1

Krótkie Terminy

svg2

Darmowy
Dojazd

svg1

Doświadczeni Serwisanci

Naprawa i Serwis AGD Rzeszów

Jeżeli szukają Państwo usługi takiej jak naprawa pralek, naprawa zmywarek, lodówek oraz serwisu sprzętu AGD na terenie Rzeszowa, oraz powiatu rzeszowskiego — jesteśmy do Państwa usług. Serwisanci, z którymi współpracujemy wykonują naprawy sprzętu AGD bezpośrednio u klienta pod wskazanym adresem. Bez względu na to, jaką dzielnicę Rzeszowa Państwo zamieszkują – fachowcy dotrą we wskazane miejsc po wcześniejszym ustaleniu terminu wizyty.

Serwisanci działający z RestartAGD docierają także w okolice Rzeszowa – do miejscowości położonych w odległości ok. 15 km m.in.: Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn, Chmielnik, Dynów, Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Świlcza, Trzebownisko, Dynów, Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn.

Naprawa i serwis pralki, naprawa zmywarki, naprawa lodówki, piekarników następujących producentów:
AEG, Amica, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

RestartAGD to w pełni mobilne usługi naprawy sprzętu AGD, które realizujemy na terenie całego Rzeszowa oraz najbliższych okolic.

Jak działa Serwis AGD Rzeszów?

 • Zgłaszasz nam problem z AGD podczas telefonicznego kontaktu.
 • Wysyłamy do ciebie serwisanta z Rzeszowa w najbardziej dogodnym terminie.
 • Specjalista dociera pod wskazany adres i dokonuje diagnozy.
 • Po przedstawieniu kosztów i uzyskaniu zgody na naprawę podejmuje zlecenie.
 • Usterka z niedziałającym sprzętem AGD zostaje wyeliminowana na miejscu.

Naprawa pralek Rzeszów

Chcąc stale podwyższać standardy jakości oferowanych usług w Rzeszowie takich jak naprawa pralek, naprawa zmywarek lub naprawa lodówek, na bieżąco prowadzimy oceny jakości pracy serwisantów. W związku z tym możemy kontaktować się z Państwem w celu oceny wykonanej usługi serwisu AGD a wszystko po to, by zapewnić Państwu, jak i przyszłym klientom satysfakcje z naprawy AGD. Rzeszów jest miastem, gdzie działają sprawdzeni przez nas fachowcy, dla których serwis pralek czy też serwis zmywarek oraz pozostałych urządzeń AGD nie ma żadnych tajemnic.

Wykwalifikowani pracownicy przyjeżdżają pod adres wskazany przez klienta i na miejscu stawiają diagnozę. W każdym przypadku serwis AGD jest przeprowadzana w sposób efektywny. Specjalista informuje klienta o możliwościach wymiany części i przedstawia kosztorys. W Rzeszowie wszyscy zleceniodawcy są obsługiwani rzetelnie i w możliwie najkrótszym czasie. Na wykonane naprawy jest wystawiana półroczna gwarancja.

Realizowane naprawy w Serwisie AGD Rzeszów

Serwis AGD w Rzeszowie obsługuje:

 • naprawa / serwis pralek,
 • naprawa lodówek Rzeszów,
 • naprawa / serwis zmywarek,
 • naprawa / serwis kuchenek,
 • naprawa serwis piekarników,
 • naprawa / serwis zamrażarek,
 • podłączenie płyt indukcyjnych i ceramicznych,
 • podłączenie płyt gazowych,
 • podłączenie zmywarki.

Naprawa zmywarek Rzeszów

Usługi takie jak naprawa zmywarek czy też naprawa pralek świadczone przez serwisantów, z którymi współpracujemy wykonywane są zgodnie obowiązującymi dobrymi praktykami. Pragniemy zwrócić Państwu uwagę na fakt, że dokonywane naprawy, pralek czy też serwis zmywarek oraz lodówek odbywaj się u Państwa w domu. Nie ma zatem konieczności przewozu zepsutych sprzętów do serwisu ponosząc przy tym koszty i cenny czas. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą naprawy zmywarek na terenie Rzeszowa.

Dojazd i diagnoza w cenie naprawy sprzętu AGD

Kiedy zlecisz współpracującemu z nami Serwisowi AGD z Rzeszowa profesjonalną naprawę pralki, naprawę zmywarek czy też innego sprzętu AGD możesz być pewien, że nie poniesiesz dodatkowych kosztów związanych m.in. z dojazdem serwisanta.

Naprawa zmywarek i pralek Rzeszów – cennik

Koszt realizacji naprawy pralki, zmywarki czy też lodówki uzależniony jest od czasu potrzebnego na usuniecie usterki oraz ceny części zamiennych. cennik napraw zaczyna się od 100 zł + koszt części. Pamiętaj jednak, że cenimy pracę Serwisu AGD w Rzeszowie. Jeśli po przedstawieniu diagnozy i wycenie nie zdecydujesz się na naprawę, serwisant pobierze opłatę w wysokości od 49 zł.

Daj drugą szansę swojemu sprzętowi,
zlecając naprawę fachowcom z RestartAGD w Rzeszowie.

Dzielnice Rzeszowa obsługiwane przez Serwis AGD:

Baranówka, Biała, Budziwój, Drabinianka, Miłocin, Nowe Miasto, Osiedle Baranówka, Osiedle Biała, Osiedle Dąbrowskiego, Osiedle Drabinianka, Osiedle Generała Grota Roweckiego, Osiedle Generała Władysława Andersa, Osiedle Kmity, Osiedle Kotuli, Osiedle Krakowska – Południe, Osiedle Króla Stanisława Augusta, Osiedle Mieszka I, Osiedle Miłocin, Osiedle Nowe Miasto, Osiedle Paderewskiego, Osiedle Piastów, Osiedle Pułaskiego, Osiedle Śródmieście Południe, Osiedle Śródmieście Północ, Osiedle Tysiąclecia, Osiedle Wzgórza Staroniwskie, Pobitno, Przybyszówka, Ruska Wieś, Słocina, Staromieście, Staroniwa, Śródmieście, Wilkowyja, Zalesie, Załęże, Zwięczyca.

naprawa pralek i zmywarek Bosch
naprawa pralek i zmywarek Electrolux
naprawa pralek i zmywarek Amica
naprawa pralek i zmywarek Samsung
naprawa pralek i zmywarek Indesit
naprawa pralek i zmywarek Siemens
naprawa pralek i zmywarek Beko
naprawa pralek i zmywarek Whirlpool
naprawa pralek i zmywarek Artisan
naprawa pralek i zmywarek Candy
naprawa pralek i zmywarek Gorenje
naprawa pralek i zmywarek Lg
naprawa pralek i zmywarek Ardo
naprawa pralek i zmywarek Mastercook
naprawa pralek i zmywarek zanussi
naprawa pralek i zmywarek liebherr
naprawa pralek i zmywarek AEG
naprawa pralek i zmywarek Miele

Zaufało nam
Ponad 70 000 klientów

Serwis AGD Rzeszów dostępny dla Ciebie

Marian z Rzeszowa

Naprawa piekarnika przebiegła sprawie i fachowo. Profesjonalne podejście do sprawy.

Dawid z Rzeszowa

Szybka i miła obsługa. Naprawa zmywarki w Rzeszowie wykonana już następnego dnia. Serwisant trafnie określił przyczynę problemy i na miejscu wykonał naprawę zmywarki. Gorąco polecam!

Magdalena z Rzeszowa

Miła obsługa i bardzo szybki kontakt serwisanta z Rzeszowa. Tego samego dnia naprawił zepsutą pralkę. Jakość obsługi na najwyższym poziomie. Polecam serwisantów z firmy RestartAGD do naprawy pralki.