Naprawa pralek zmywarek lodówek i piekarników Serwis AGD Rzeszów

svg1

Najlepsi specjaliści

svg1

Doświadczenie fachowcy

svg2

Gwarancja Satysfakcji

Zadzwoń i zamów Serwisanta:

svg1

Najlepsi specjaliści

svg1

Krótkie terminy

svg2

Gwarancja jakości

svg1

Doświadczeni fachowcy

Naprawa i Serwis AGD w Rzeszowie i okolicy

Jeśli mieszkasz w Rzeszowie, skontaktuj się z RestartAGD!

Jeżeli szukają Państwo usługi naprawy i serwisu sprzętu AGD na terenie Rzeszowa – jesteśmy do Państwa usług. Serwisanci z, którymi współpracujemy wykonują naprawy bezpośrednio u klienta pod wskazanym adresem . Bez względu na to, jaką dzielnicę Rzeszowa Państwo zamieszkują – fachowcy dotrą we wskazane miejsc po wcześniejszym ustaleniu terminu wizyty.

Serwisanci działający z RestartAGD docierają także w okolice Rzeszowa – do miejscowości położonych w odległości ok. 15 km m.in: Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn, Chmielnik, Dynów, Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Świlcza, Trzebownisko, Dynów, Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn.

Naprawa i serwis pralki, naprawa zmywarki, naprawa lodówki, piekarników następujących producentów:
AEG, Amica, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

RestartAGD to w pełni mobilne usługi naprawy sprzętu AGD, które realizujemy na terenie całego Rzeszowa oraz najbliższych okolic.

Jak działa Nasz serwis AGD w Rzeszowie?

 • Zgłaszasz nam problem z AGD podczas telefonicznego kontaktu.
 • Wysyłamy do ciebie serwisanta z Rzeszowa w najbardziej dogodnym terminie.
 • Specjalista dociera pod wskazany adres i dokonuje diagnozy.
 • Po przedstawieniu kosztów i uzyskaniu zgody na naprawę, podejmuje zlecenie.
 • Usterka z niedziałającym sprzętem AGD zostaje wyeliminowana na miejscu.

Chcąc stale podwyższać standardy jakości oferowanych usług, na bieżąco prowadzimy oceny pracy serwisantów. W związku z tym możemy kontaktować się z Państwem w celu oceny jakości wykonanej usługi a wszystko po to, by zapewnić Państwu jak i przyszłym klientom satysfakcje z naprawy sprzętu AGD. Rzeszów jest miastem, gdzie działają sprawdzeni przez nas fachowcy, dla których naprawa pralek i pozostałych urządzeń AGD nie ma żadnych tajemnic. Wykwalifikowani pracownicy przyjeżdżają pod adres wskazany przez klienta i na miejscu stawiają diagnozę. W każdym przypadku naprawa zmywarek jest przeprowadzana w sposób efektywny. Specjalista informuje klienta o możliwościach wymiany części i przedstawia kosztorys. W Rzeszowie wszyscy zleceniodawcy są obsługiwani rzetelnie i w możliwie najkrótszym czasie. Na wykonane naprawy jest wystawiana roczna gwarancja.

Realizowane naprawy w Serwisie AGD

Nasza oferta obejmuje:

 • naprawa / serwis pralek,
 • naprawa / serwis lodówek,
 • naprawa / serwis zmywarek,
 • naprawa / serwis kuchenek,
 • naprawa serwis piekarników,
 • naprawa / serwis zamrażarek,
 • podłączenie płyt indukcyjnych i ceramicznych,
 • podłączenie płyt gazowych,
 • podłączenie zmywarki.

Usługi świadczone przez serwisantów, z którymi współpracujemy wykonywane są zgodnie obowiązującymi dobrymi praktykami. Pragniemy zwrócić Państwu uwagę na fakt, że dokonywane naprawy usterek odbywaj się u Państwa w domu. Nie ma zatem konieczności przewozu zepsutych sprzętów do serwisu ponosząc przy tym koszty i cenny czas.

Dojazd i diagnoza w cenie naprawy sprzętu AGD

Jeśli to właśnie współpracującym z nami serwisantom zlecisz naprawę swojego sprzętu AGD możesz być pewien, że nie poniesiesz dodatkowych kosztów związanych m.in. z dojazdem mechanika.

Pamiętaj jednak, że cenimy pracę i czas fachowców. Dlatego, jeśli po przedstawieniu diagnozy i wycenie nie zdecydujesz się na naprawę, serwisant pobierze opłatę w wysokości od 49 zł.

Daj drugą szansę swojemu sprzętowi,
zlecając naprawę fachowcom z RestartAGD w Rzeszowie.

Dzielnice i osiedla Rzeszowa:

Baranówka, Biała, Budziwój, Drabinianka, Miłocin, Nowe Miasto, Osiedle Baranówka, Osiedle Biała, Osiedle Dąbrowskiego, Osiedle Drabinianka, Osiedle Generała Grota Roweckiego, Osiedle Generała Władysława Andersa, Osiedle Kmity, Osiedle Kotuli, Osiedle Krakowska – Południe, Osiedle Króla Stanisława Augusta, Osiedle Mieszka I, Osiedle Miłocin, Osiedle Nowe Miasto, Osiedle Paderewskiego, Osiedle Piastów, Osiedle Pułaskiego, Osiedle Śródmieście Południe, Osiedle Śródmieście Północ, Osiedle Tysiąclecia, Osiedle Wzgórza Staroniwskie, Pobitno, Przybyszówka, Ruska Wieś, Słocina, Staromieście, Staroniwa, Śródmieście, Wilkowyja, Zalesie, Załęże, Zwięczyca.

naprawa pralek i zmywarek Bosch
naprawa pralek i zmywarek Electrolux
naprawa pralek i zmywarek Amica
naprawa pralek i zmywarek Samsung
naprawa pralek i zmywarek Indesit
naprawa pralek i zmywarek Siemens
naprawa pralek i zmywarek Beko
naprawa pralek i zmywarek Whirlpool
naprawa pralek i zmywarek Ariston
naprawa pralek i zmywarek Candy
naprawa pralek i zmywarek Gorenje
naprawa pralek i zmywarek Lg
naprawa pralek i zmywarek Ardo
naprawa pralek i zmywarek Mastercook
naprawa pralek i zmywarek zanussi
naprawa pralek i zmywarek liebherr
naprawa pralek i zmywarek AEG
naprawa pralek i zmywarek Miele

Zaufało nam
70 000 klientów

Serwisanci Sprzętu AGD dostępni dla Ciebie

Marian z Rzeszowa

Naprawa piekarnika przebiegła sprawie i fachowo. Profesjonalne podejście do sprawy.

Dawid z Rzeszowa

Szybka i miła obsługa. Naprawa zmywarki w Rzeszowie wykonana już następnego dnia. Serwisant trafnie określił przyczynę problemy i na miejscu wykonał naprawę zmywarki. Gorąco polecam!

Magdalena z Rzeszowa

Miła obsługa i bardzo szybki kontakt serwisanta z Rzeszowa. Tego samego dnia naprawił zepsutą pralkę. Jakość obsługi na najwyższym poziomie. Polecam serwisantów z firmy RestartAGD do naprawy pralki.

Marian z Rzeszowa

Naprawa piekarnika przebiegła sprawie i fachowo. Profesjonalne podejście do sprawy.

Dawid z Rzeszowa

Szybka i miła obsługa. Naprawa zmywarki w Rzeszowie wykonana już następnego dnia. Serwisant trafnie określił przyczynę problemy i na miejscu wykonał naprawę zmywarki. Gorąco polecam!

Magdalena z Rzeszowa

Miła obsługa i bardzo szybki kontakt serwisanta z Rzeszowa. Tego samego dnia naprawił zepsutą pralkę. Jakość obsługi na najwyższym poziomie. Polecam serwisantów z firmy RestartAGD do naprawy pralki.