Naprawa pralek zmywarek lodówek Serwis AGD Bielsko Biała

Rzetelni
Specjaliści

Rzetelni Specjaliści

koszty

Bez Ukrytych Kosztów

Naprawa u Klienta

Naprawa u Klienta

Serwisant AGD

Zadzwoń i zamów Serwis AGD

Rzetelni Fachowcy

Rzetelni Fachowcy

Termin

Krótkie Terminy

Naprawa u Klienta

Naprawa u Klienta

Dojazd

Darmowy Dojazd

Naprawa pralek i zmywarek – Serwis AGD w Bielsko Białej

Nasza oferta serwisu AGD skierowana jest do wszystkich mieszkańców zainteresowanych naprawą pralki, zmywarki czy też serwisem lodówki w Bielsko Białej. Mając na uwadze Państwa wygodę, współpracujący z nami Serwis AGD w Bielsko Białej dojeżdża do klientów pod wskazany adres. W związku z powyższym nie ma znaczenia jaką dzielnice Państwo zamieszkujecie – specjaliści dotrą w dogodnym terminie aby wykonać skuteczny serwis pralki czy tez naprawę zmywarki.

Gwarantując jeszcze większą elastyczność naszych usług, serwisanci RestartAGD docierają także w okolice Bielska-Białej – do miejscowości położonych w odległości ok. 15 km.

RestartAGD to kompleksowe usługi serwisowe, które realizujemy na terenie całej Bielsko-Białej oraz najbliższych okolic.

Jak działa nasz serwis AGD Bielsko-Biała?

 • Zgłaszasz nam problem z AGD podczas telefonicznego kontaktu.
 • Wysyłamy do ciebie Serwis AGD z Bielsko Białej w najbardziej dogodnym terminie.
 • Specjalista dociera pod wskazany adres i dokonuje diagnozy.
 • Po przedstawieniu kosztów i uzyskaniu zgody na naprawę, podejmuje zlecenie.
 • Usterka z niedziałającym sprzętem AGD zostaje wyeliminowana na miejscu.
 • Naprawa pralek Bielsko-Biała

Mając na uwadze troskę o twoje zadowolenie, stale prowadzimy ocenę jakości pracy współpracującego z nami serwisu AGD. Chcemy, byś i ty miał w tym udział – będziemy kontaktować się z Tobą w celu oceny fachowości naszych specjalistów. Dodatkowo prosimy o wystawienie opinii na temat zrealizowanej usługi – a wszystko z dbałości o Twoje zadowolenie w przyszłości.

Realizowane naprawy w Serwisie AGD Bielsko Biała

Naprawa sprzętu AGD Bielsko-Biała obejmuje:

 • naprawa i serwis pralek,
 • naprawa i serwis lodówek,
 • naprawa i serwis zmywarek,
 • naprawa i serwis kuchenek,
 • naprawa serwis piekarników,
 • naprawa płyt indukcyjnych
 • naprawa i serwis zamrażarek.

Naprawa zmywarek Bielsko-Biała

Podczas usuwania każdej usterki gwarantujemy  fachowość oraz pełne zaangażowanie. Nasi serwisanci to sprawdzeni eksperci posiadający odpowiednie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie w naprawie AGD. Dzięki temu naprawa pralek lub serwis i naprawa zmywarek odbywa się u Ciebie w domu, bez konieczności transportu uszkodzonych sprzętów do serwisu AGD w Bielsko- Białej. Specjalistyczna naprawa lodówek lub naprawa płyty indukcyjnej wymaga odpowiednich umiejętności serwisantów.

Dojazd i diagnoza w cenie naprawy sprzętu AGD

Chcesz skorzystać z usług naszego fachowca przy poszukujesz naprawa pralek Bielsko czy też serwis zmywarek lub naprawę lodówki? Jeżeli to właśnie nam zlecisz naprawę sprzętu AGD, koszt dojazdu oraz wyceny otrzymasz GRATIS.

Wiedz jednak, że cenimy pracę i czas swoich fachowców z serwisu AGD w Bielsko Białej. Dlatego, jeśli po przedstawieniu diagnozy i wycenie nie zdecydujesz się na naprawę, serwisant pobierze opłatę w wysokości od 69 zł.

Daj drugą szansę swojemu sprzętowi,
zlecając naprawę fachowcom z RestartAGD w Bielsko-Białej.

Dzielnice obsługiwane przez serwis AGD Bielsko

Aleje Sułkowskiego, Aleksandrowice, Biała Krakowska, Dolne Przedmieście, Górne Przedmieście, Hałcnów, Kamienica, Komorowice, Leszczyny Lipnik, Mikuszowice, Obszary, Olszówka, Osiedle Beskidzkie, Osiedle Grunwaldzkie, Osiedle Karpackie, Osiedle Kopernika, Osiedle Langiewicza, Osiedle Mieszka I, Osiedle Słoneczne, Osiedle Śródmiejskie, Osiedle Wojska Polskiego, Osiedle Złote Łany, Stare Bielsko, Stare Miasto, Straconka, Śródmieście, Wapienica, Złote Łany, Żywieckie Przedmieście.

Napraw i serwis AGD: pralki, naprawa zmywarki, lodówki, piekarników następujących producentów:
AEG, Amica, Ardo, Artisan, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

naprawa pralek i zmywarek Bosch
naprawa pralek i zmywarek Electrolux
naprawa pralek i zmywarek Amica
naprawa pralek i zmywarek Samsung
naprawa pralek i zmywarek Indesit
naprawa pralek i zmywarek Siemens
naprawa pralek i zmywarek Beko
naprawa pralek i zmywarek Whirlpool
naprawa pralek i zmywarek Artisan
naprawa pralek i zmywarek Candy
naprawa pralek i zmywarek Gorenje
naprawa pralek i zmywarek Lg
naprawa pralek i zmywarek Ardo
naprawa pralek i zmywarek Mastercook
naprawa pralek i zmywarek zanussi
naprawa pralek i zmywarek liebherr
naprawa pralek i zmywarek AEG
naprawa pralek i zmywarek Miele

Zaufało nam
Ponad 70 000 klientów

Serwis AGD Bielsko Biała dostępny dla Ciebie

Krystyna z Bielsko Białej

Szybka i sprawna naprawa zmywarki, która niespodziewanie przestała działać. Panowie dotrzymali terminu umówionej wizyty. Polecam

Marzena z Bielsko Białej

Pralka odmówiła posłuszeństwa. Wyrzucało wszystkie korki w mieszkaniu. Umówiłam wizytę serwisantów z Bielsko – Białej jeszcze w ten sam dzień. Diagnoza – grzałka do wymiany – trafiona w 100%. Dziękuje za pomoc i polecam!!

Janusz z Bielsko Białej

Bardzo sprawnie działająca firma. Po chwili od zgłoszenia usterki otrzymałem telefon od serwisanta, wizyta tego samego dnia. Diagnoza jak najbardziej trafna, szybka naprawa na miejscu. Godni polecenia serwisanci od naprawy pralki w Bielsku Białej.

Zrealizowana naprawa zmywarki Bielsko

Sprzęt: Zmywarka Bosch. Charakterystyka awarii: Zmywarka przerywa cykl mycia zgłaszając błąd, a na dnie stoi woda.

Naprawa zmywarki Samsung

Sprzęt: Zmywarka Samsung. Charakterystyka awarii: Zmywarka raz działa raz nie działa zależy od dnia i jego pory , brak reakcji z wystartowaniem programu

Naprawa zmywarki Bosch

Sprzęt: zmywarka, Marka sprzętu: BOSCH SMV 50E70EU. Charakterystyka awarii: Uszkodzenie mechaniczne. Drzwi zmywarki opadają. Zmywarka funkcjonuje normalnie. Prawdopodobnie sprężyna zawiasu uległa uszkodzeniu. Zmywarka jest zabudowana.

Naprawa zmywarki Siemenes

Sprzęt: zmywarka Marka sprzętu: Siemens. Charakterystyka awarii: moja zmywarka po podłączeniu wody i załączenie aby mogła wyprać naczynia zaczęła od spodu cieknąc sprawdzałam ale nie sterty nie umie zlokalizować usterkę.

Naprawa pralki Whirlpool

Sprzęt: Pralka, Marka sprzętu: Whirlpool AWO/D 1159. W skrócie – z Nienacka po prostu przestała działać pralka, i to pod czas prania. Przepływ prądu w kablach jest, więc pewnie siadł programator w pralce

Naprawa pralki Polar

Sprzęt: pralka, Marka sprzętu: POLAR. pralka wcześniej wyprała bez problemu pranie, przy drugim zauważyłam , że w trakcie prania zgasły wszystkie diody, kilkakrotnie włączyłam i nic z tego. Gniazdko jest w porządku, podłączone do niego sprzęty suszarka, prostownic działają bez zarzutu. Tak jakby elektryka wysiadła. Proszę o kontakt w celu omówienia się na zdiagnozowanie przyczyny i usunięcie awarii.

Naprawa zmywarek Amica

Naprawa zmywarek Bielsko Biała. Witam w mojej zmywarce po zakończeniu programu mycia pompka od pompująca wodę ze zmywarki chodzi bez przerwy i nie wyłącza się i ponownie nie można włączyć następnego mycia jaka może być przyczyną tej awarii proszę o poradę i czy jest to wysoki koszt naprawy .zmywarka Amica.