Naprawa Pralek Warszawa - Serwis z Dojazdem

svg1

Krótkie Terminy

svg1

Rzetelna Obsługa

svg2

Doświadczeni Serwisanci

Zadzwoń i zamów Serwis AGD

svg1

Rzetelna Obsługa

svg1

Krótkie Terminy

svg2

Darmowy
Dojazd

svg1

Doświadczeni Serwisanci

Naprawa pralek z dojazdem w Warszawie i okolicy

 • Twoja pralka nagle przestała działać?
 • Jeśli mieszkasz w Warszawie, skontaktuj się z RestartAGD

Nasze usługi pogwarancyjnej naprawy pralek skierowane są do wszystkich mieszkańców Warszawy. Mając na uwadze Państwa wygodę, serwisanci współpracujący z nami  docierają pod wskazany adres po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty.

Naprawa pralek w Warszawie dotyczy sprzętu następujących marek:
Bosch, Electrolux, Amica, Samsung, Indesit, Siemens, Beko, Whirlpool, Ariston, Candy, Gorenje, LG, Ardo, Polar, Zanussi, AEG, Liebherr i inne.

Jako firma, stale prowadzimy ocenę jakości pracy serwisantów wykonujących naprawa pralki Warszawa. Chcemy, by i nasi Klienci mieli w tym udział, dlatego będziemy kontaktować się z Państwem w celu oceny wykonanej naprawy.

Realizowane naprawy w Serwisie AGD Warszawa

RestartAGD to kompleksowe usługi serwisowe, które realizujemy na terenie całej Warszawy oraz najbliższych okolic.

Nasza oferta obejmuje: Naprawa i serwis pogwarancyjny pralek Warszawa

Staramy się aby świadczone przez nas usługi naprawy pralki w Warszawie były na najwyższym poziomie. Współpracujemy z najlepszymi serwisantami w kraju. Wyszukane przez nas osoby to wykwalifikowani mechanicy, pracujący zgodnie z przyjętymi normami. Każda naprawa, od drobnej po najbardziej skomplikowaną, odbywa się w domu Klienta. Ma to na celu minimalizację kosztów związanych m.in. z samodzielnym transportem uszkodzonego sprzętu AGD do serwisu naprawy pralek.

W Warszawie polecamy również:

Dojazd i diagnoza w cenie naprawy sprzętu AGD

Wybrałeś firmę RestartAGD? Jeżeli to właśnie wyszukanemu przez nas serwisantowi zlecisz naprawę pralki, nie poniesiesz kosztów związanych z dojazdem! Serwisanci, których wyszukujemy w ramach RestartAGD docierają także w okolice Warszawy – do miejscowości położonych w odległości ok. 25 km.

Zaznaczamy jednak, że cenimy pracę i czas swoich ekspertów. Dlatego, jeśli po przedstawieniu diagnozy i wycenie nie zdecydujesz się na naprawę, fachowiec pobierze opłatę w wysokości już od 100 zł.

Daj drugą szansę swojej pralce,
zlecając naprawę serwisantowi z RestartAGD w Warszawie.

Dzielnice Warszawy w których działa serwis pralek:

Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.

naprawa pralek i zmywarek Bosch
naprawa pralek i zmywarek Electrolux
naprawa pralek i zmywarek Amica
naprawa pralek i zmywarek Samsung
naprawa pralek i zmywarek Indesit
naprawa pralek i zmywarek Siemens
naprawa pralek i zmywarek Beko
naprawa pralek i zmywarek Whirlpool
naprawa pralek i zmywarek Artisan
naprawa pralek i zmywarek Candy
naprawa pralek i zmywarek Gorenje
naprawa pralek i zmywarek Lg
naprawa pralek i zmywarek Ardo
naprawa pralek i zmywarek Mastercook
naprawa pralek i zmywarek zanussi
naprawa pralek i zmywarek liebherr
naprawa pralek i zmywarek AEG
naprawa pralek i zmywarek Miele

Zaufało nam
Ponad 70 000 klientów

Serwis AGD Warszawa dostępny dla Ciebie

FAQ: Naprawa Pralek Warszawa

 • Ile kosztuje wizyta serwisanta pralki na terenie Warszawy?

  Koszt wizyty serwisanta pralki zależy od kilku czynników, takich jak lokalizacja klienta oraz rodzaj wymaganej naprawy. Na terenie Warszawy, opłata za dojazd oraz ocenę techniczną sprzętu wynosi 180 zł. Jeśli pralka wymaga naprawy poza granicami Warszawy, do opłaty doliczany jest koszt dojazdu: 40 zł za pierwsze 10 km od granic miasta oraz 2 zł za każdy kolejny kilometr. Jeśli klient zdecyduje się na naprawę po ocenie, kwota ta jest odliczana od całkowitego kosztu naprawy

 • Ile kosztuje naprawa paska w pralce?

  Koszt naprawy paska napędowego w pralce przez serwis RestartAGD zależy od kilku czynników, w tym od rodzaju naprawy i modelu pralki. Gdybyśmy rozważali ogólne wytyczne, koszt takiej naprawy mógłby się kształtować w ramach opłaty za robociznę związaną z prostymi naprawami, które nie wymagają wymiany części zamiennych. Zazwyczaj naprawy te mogą kosztować od 220 zł do 320 zł, w zależności od skomplikowania zadania oraz od tego, czy wymagana jest dodatkowa praca, tak jak regulacja czy konserwacja urządzenia. W cenę wliczona jest również diagnoza stanu pralki, co pozwala na dokładne zidentyfikowanie problemu i zapewnienie trwałego rozwiązania. Przed przystąpieniem do naprawy, serwisant z RestartAGD dokona oceny stanu urządzenia, co pozwala na precyzyjne ustalenie kosztów i zakresu prac, co jest zawsze potwierdzane z klientem przed rozpoczęciem naprawy.

 • Ile się czeka na serwis do pralki w Warszawie?

  Czas oczekiwania na serwis pralki w firmie RestartAGD zazwyczaj zależy od kilku czynników, takich jak dostępność serwisantów, ilość zleceń oraz lokalizacja klienta. Firmy serwisujące AGD starają się jak najszybciej reagować na zgłoszenia klientów, a typowe ramy czasowe mogą wahać się od tego samego dnia do kilku dni roboczych.

Naprawa pralki Warszawa

Sprzęt: PRALKA BEKO. Charakterystyka awarii: Pralka hałasowała, nie odwirowała wody, urwał się „wiatraczek” przy filtrze, prawdopodobnie usterce uległa pompa odpływu.

Naprawa pralki Bosch

Sprzęt: Pralka Bosch Charakterystyka awarii: charakterystyczne buczenie pralki podczas pobierania wody oraz poluzowany bęben.

Naprawa pralki Samsung

Problem: Pralka Samsung kod 5c. Objawy zgłoszone przez klienta: Kilka dni temu wyświetlił mi się podczas prania kod 5c w pralce Samsung. Wypuściłam wodę z pralki, wyczyściłam filtry, jednak podczas próby prania wciąż pojawia się komunikat.