Naprawa i Serwis Pralek Warszawa

Rzetelni
Specjaliści

Rzetelni Specjaliści

koszty

Bez Ukrytych Kosztów

Naprawa u Klienta

Naprawa u Klienta

Serwisant AGD

Zadzwoń i zamów Serwis AGD

Rzetelni Fachowcy

Rzetelni Fachowcy

Termin

Krótkie Terminy

Naprawa u Klienta

Naprawa u Klienta

Dojazd

Darmowy Dojazd

Naprawa pralek Warszawa i okolicy z dojazdem

Naprawa pralek Warszawa skierowana jest do wszystkich mieszkańców obszaru Metropolii Warszawy. Mając na uwadze Państwa wygodę, serwisanci współpracujący z nami,  docierają pod wskazany adres po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty. Realizujemy pogwarancyjne serwis pralek wszystkich producentów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Naprawa pralek automatycznych w Warszawie dotyczy sprzętu następujących marek:
Bosch, Electrolux, Amica, Samsung, Indesit, Siemens, Beko, Whirlpool, Artisan, Candy, Gorenje, LG, Ardo, Polar, Zanussi, AEG, Liebherr i inne.

Jako firma, stale prowadzimy ocenę jakości pracy serwisantów wykonujących naprawa pralki Warszawa. Chcemy, by i nasi Klienci mieli w tym udział, dlatego będziemy kontaktować się z Państwem w celu oceny wykonanej naprawy.

Realizowane naprawy w Serwisie AGD Warszawa

RestartAGD to kompleksowe usługi naprawy i serwisu pralek, które realizujemy na terenie całej Warszawy oraz najbliższych okolic.

Niektóre z usług naprawy pralki, jakie oferowane są na terenie Warszaw

  • diagnostyka usterek,
  • naprawa układów elektronicznych i mechanicznych,
  • wymiana uszkodzonych części,
  • czyszczenie i konserwacja,
  • wymiana paska napędowego, grzałki, pompy, zaworów,
  • regeneracja i wymiana uszczelek,
  • kalibracja i ustawienie urządzenia,
  • doradztwo w zakresie eksploatacji i konserwacji.

Staramy się aby świadczone przez nas usługi naprawy pralki w Warszawie były na najwyższym poziomie. Współpracujemy z najlepszymi serwisantami w kraju. Wyszukane przez nas osoby to wykwalifikowani mechanicy, pracujący zgodnie z przyjętymi normami. Każda naprawa, od drobnej po najbardziej skomplikowaną, odbywa się w domu Klienta. Ma to na celu minimalizację kosztów związanych m.in. z samodzielnym transportem uszkodzonego sprzętu AGD do serwisu naprawy pralek.

Gdzie naprawić pralkę w Warszawie:

Dojazd i diagnoza w cenie naprawy sprzętu AGD

Wybrałeś firmę RestartAGD? Jeżeli to właśnie wyszukanemu przez nas serwisantowi zlecisz naprawę pralki, nie poniesiesz kosztów związanych z dojazdem! Serwisanci, których wyszukujemy w ramach RestartAGD docierają także w okolice Warszawy – do miejscowości położonych w odległości ok. 25 km. Przed skorzystaniem z usług serwisu warto zawsze zapytać o koszty naprawy, czas realizacji usługi, gwarancję na wykonaną pracę oraz o zakres i koszty ewentualnych dodatkowych napraw.

Zaznaczamy jednak, że cenimy pracę i czas swoich ekspertów. Dlatego, jeśli po przedstawieniu diagnozy i wycenie nie zdecydujesz się na naprawę, fachowiec pobierze opłatę w wysokości już od 50 zł.

Daj drugą szansę swojej pralce,
zlecając naprawę serwisantowi z RestartAGD w Warszawie.

Dzielnice Warszawy w których działa serwis pralek:

Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.

Naprawa pralek Warszawa

naprawa pralek i zmywarek Bosch
naprawa pralek i zmywarek Electrolux
naprawa pralek i zmywarek Amica
naprawa pralek i zmywarek Samsung
naprawa pralek i zmywarek Indesit
naprawa pralek i zmywarek Siemens
naprawa pralek i zmywarek Beko
naprawa pralek i zmywarek Whirlpool
naprawa pralek i zmywarek Artisan
naprawa pralek i zmywarek Candy
naprawa pralek i zmywarek Gorenje
naprawa pralek i zmywarek Lg
naprawa pralek i zmywarek Ardo
naprawa pralek i zmywarek Mastercook
naprawa pralek i zmywarek zanussi
naprawa pralek i zmywarek liebherr
naprawa pralek i zmywarek AEG
naprawa pralek i zmywarek Miele

Zaufało nam
Ponad 70 000 klientów

Serwis AGD Warszawa dostępny dla Ciebie

Joanna T. z Warszawy

Pełna fachowość, punktualność i rzetelność. Szczerze polecam do naprawy pralek! Pan zgodnie z umową policzył tylko koszty naprawy, mimo, że musiał dojechać spory kawałek drogi.

Krzysztof z Warszawy

Dwukrotnie korzystałem z usług Państwa firmy i mogę ją z pełną odpowiedzialnością polecać. Zmywarka naprawiona ekspresowo, na miejscu, a cena rozsądna. Polecam naprawa pralki.

Naprawa pralki Warszawa

Charakterystyka awarii pralki:  Kod błędu H2 – problem z grzałką w pralce. Pralka nie realizuje dłuższych programów. Szybkie pranie ok. Sprzęt: Pralka Samsung

Naprawa pralki Siemens

Sprzęt: Pralka Siemens A12-26. Pralka nie kończy prania. Zegar wskazuje pozostały czas 1 minutę, ale pralka cały czas jest na etapie „Pranie” i nie przechodzi do płukania i wirowania. Pranie trzeba ręcznie zapauzować i zmienić program na „Płukanie” i dopiero wtedy można skończyć pranie.

Naprawa pralki Samsung

Sprzęt: Pralka Samsung. Charakterystyka awarii: Problem z pobieraniem wody i odwirowaniem. Pojawiają się komunikaty 4E i 5E. Pralka podłączona prawidłowo do przyłącza wodno – kanalizacyjnego.

Naprawa pralki Hoover

Sprzęt: Hoover VisionHD 1400. Charakterystyka awarii: Pralka wyświetla błąd E03 na wyświetlaczu. Pomimo wyczyszczenia filtra i spuszczenia wody błąd dalej się pojawia i woda zostaje w pralce.