Naprawa i Serwis AGD w Przemyślu i okolicy

Współpracujący z Nami fachowcy zajmują się naprawą pralek, lodówek, zmywarek, zamrażarek, kuchenek i piekarników. Zadzwoń już teraz 727 799 001 lub Zamów ONLINE. Naprawa zostanie wykonana przez serwisanta bezpośrednio u Ciebie w domu!

Naprawa pralek, zmywarek, lodówek, Serwis AGD Przemyśl

  • Sprzęt AGD przestał działać z dnia na dzień?
  • Przeraża Cię wizja zakupu nowego urządzenia?

Zamów usługę RestartAGD w Przemyślu i zapomnij o wysokich kosztach

Telefon: 727 799 001

Jeśli mieszkasz w Przemyślu lub okolicach, nie musisz od razu decydować się na zakup nowego sprzętu. W większości przypadków urządzeniom można przywrócić poprawne działanie – bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów. Naprawa sprzętu AGD jest znacznie tańsza, a przy tym sprzyja środowisku naturalnemu.

Już teraz skontaktuj się z nami i sprawdź, co fachowcy z RestartAGD mogą dla Ciebie zrobić!

Realizowane naprawy w Serwisie AGD

Kompleksowa oferta

RestartAGD współpracuje ze specjalistami, z których każdy jest fachowcem w swojej dziedzinie. Dlatego możemy zaoferować Ci kompleksową ofertę, obejmującą takie usługi jak:

  • naprawa / serwis lodówek,
  • naprawa / serwis zmywarek,
  • naprawa / serwis zamrażarek,
  • naprawa/ serwis piekarników,
  • naprawa / serwis kuchenek,
  • naprawa / serwis pralek.

Kompleksowość to wyjście naprzeciw stale rosnącym oczekiwaniom klientów, którzy poszukują czegoś więcej niż tylko pojedynczych usług.

Profesjonalizm w każdym detalu

Cenimy profesjonalizm, dlatego i świadczymy profesjonalne usługi na każdym etapie współpracy. Serwisanci, z którymi współpracujemy przedstawiają rzetelną i precyzyjną diagnozę, która pomoże w znalezieniu właściwej usterki. To zaś jest podstawą do wykonania fachowej naprawy na wysokim poziomie. Poziomie gwarantującym, że nawet po wielu latach użytkowania sprzęt AGD nie odmówi posłuszeństwa.

O profesjonalizm usług dbają eksperci. Z Restartagd współpracują wyłącznie najlepsi specjaliści – z bogatą wiedzą oraz umiejętnościami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, są w stanie podjąć się każdego wyzwania – nawet najbardziej skomplikowana naprawa nie stanowi żadnego problemu.

Uczciwa wycena i koszty naprawy

Cenimy sobie uczciwość i właśnie taka jest współpraca z nami. Specjaliści dokonują wiarygodnej wyceny, proponując naprawę konkurencyjne stawki za naprawę. Warto jednak mieć świadomość, że każda usterka wyceniana jest indywidualnie, a ostateczny koszt zależy m.in. od konieczności zamawiania nowych części oraz od stopnia złożoności naprawy.

Szybka realizacja

Jeśli korzystasz z usług RestartAGD w Przemyślu, możesz liczyć na sprawną realizację. Bardzo często naprawy udaje się dokonać jeszcze tego samego dnia. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla klientów liczy się czas. Dlatego serwisanci nie zwlekają, tylko od razu podejmują się naprawy (po uprzedniej akceptacji wyceny).

Dojazd i diagnoza w cenie naprawy sprzętu AGD

Jeżeli zdecydujesz się na współpracę i to właśnie serwisanci współpracujący z RestartAGD podejmą się naprawy sprzętu, nie poniesiesz dodatkowych kosztów związanych z dojazdem czy ustaleniem przyczyny usterki.

Jeżeli jednak – po przedstawieniu diagnozy oraz wyceny – nie zdecydujesz się na naprawę, fachowiec pobierze opłatę w wysokości od 49 zł (za dojazd oraz czas poświęcony na diagnozę).

Skontaktuj się z nami, by skorzystać z oferty RestartAGD

Telefon: 727 799 001 Zadzwoń teraz

Napraw i serwis pralki, zmywarki, lodówki, piekarników następujących producentów:
AEG, Amica, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

Naprawiamy pralki, zmywarki oraz lodówki wszystkich marek

naprawa pralek i zmywarek Bosch
naprawa pralek i zmywarek Electrolux
naprawa pralek i zmywarek Amica
naprawa pralek i zmywarek Samsung
naprawa pralek i zmywarek Indesit
naprawa pralek i zmywarek Siemens
naprawa pralek i zmywarek Beko
naprawa pralek i zmywarek Whirlpool
naprawa pralek i zmywarek Ariston
naprawa pralek i zmywarek Candy
naprawa pralek i zmywarek Gorenje
naprawa pralek i zmywarek Lg
naprawa pralek i zmywarek Ardo
naprawa pralek i zmywarek daewoo
naprawa pralek i zmywarek Polar
naprawa pralek i zmywarek Mastercook
naprawa pralek i zmywarek zanussi
naprawa pralek i zmywarek liebherr
naprawa pralek i zmywarek AEG
naprawa pralek i zmywarek Miele