Naprawa i Serwis AGD w Radomiu

Współpracujący z Nami fachowcy zajmują się naprawą pralek, lodówek, zmywarek, zamrażarek, kuchenek i piekarników. Zadzwoń już teraz 727 799 001 lub Zamów ONLINE. Naprawa zostanie wykonana przez serwisanta bezpośrednio  u Ciebie w domu!

Naprawa pralek, zmywarek, lodówek Serwis AGD Radom

  • Twój sprzęt AGD odmawia posłuszeństwa?
  • Myślisz, że czeka cię zakup nowego urządzenia?

Jeśli mieszkasz w Radomiu, już teraz skontaktuj się z RestartAGD

Telefon: (+48) 727 799 001

Jesteś mieszkańcem Radomia i sprzęt AGD odmówił Ci posłuszeństwa? Ta oferta kierowana jest właśnie do Ciebie! Mając na uwadze Twój czas i wygodę, fachowcy, z którymi współpracujemy dojeżdżają do klientów pod wskazany adres. Nie ma znaczenia więc, jaką dzielnicę Radomia zamieszkujesz – specjaliści dotrą do Ciebie w dogodnym terminie.

Gwarantując jeszcze większą elastyczność naszych usług, serwisanci działający w ramach RestartAGD docierają również w okolice Radomia – do miejscowości położonych w odległości ok. 15 km m.in.

Realizowane naprawy w Serwisie AGD

RestartAGD oferuje kompleksowe usługi serwisowe, które realizujemy na terenie całego Radomia oraz najbliższych okolic.

Nasza oferta obejmuje:

  • naprawę i serwis pralek,
  • naprawę i serwis lodówek,
  • naprawę i serwis zmywarek,
  • naprawę i serwis kuchenek,
  • naprawę i serwis piekarników,
  • naprawę i serwis zamrażarek.

Wszyscy współpracujący z nami serwisanci to w pełni wykwalifikowani fachowcy, dzięki czemu uszkodzenia usuwane są sprawnie i w komfortowych dla Państwa warunkach, czyli na miejscu, pod wskazanym adresem. Zarówno niewielkie naprawy jak i te wymagające większego zaangażowania to dla nas codzienność, a ich wieloletnie doświadczenie bezpośrednio przekłada się na jakość świadczonych usług.

Mając na uwadze troskę o Twoje zadowolenie, nieustannie prowadzimy ocenę jakości pracy serwisantów. Chcemy, byś i Ty miał w tym udział – będziemy kontaktować się z Tobą w celu oceny wykonanej pracy przez specjalistów i wystawienie opinii na temat zrealizowanej usługi – a wszystko po to, by zapewnić Ci zadowolenie z naszych usług także w przyszłości.

Dojazd i diagnoza w cenie naprawy sprzętu AGD

Chcesz skorzystać z usług naszego fachowca? Jeżeli to właśnie jemu zlecisz naprawę sprzętu AGD, koszt dojazdu oraz wyceny otrzymasz GRATIS.

Wiedz jednak, że cenimy pracę i czas swoich fachowców. Dlatego, jeśli po przedstawieniu diagnozy i wycenie nie zdecydujesz się na naprawę, serwisant pobierze opłatę w wysokości 49 zł.

Zrestartuj swój sprzęt AGD,
zlecając naprawę fachowcom z RestartAGD w Radomiu.

Telefon: (+48) 727 799 001

Dzielnice Radomiu:

Brzustówka, Długojów, Długojów Górny, Dzierzków, Firlej, Glinice, Godów, Gołębiów, Halinów, Huta Józefowska, Idalin, Janiszpol, Jeżowa Wola, Józefów, Kaptur, Kierzków, Koniówka, Kozia Góra, Krychnowice, Malczew, Malenice, Miasto Kazimierzowskie, Michałów, Młodzianów, Nad Potokiem, Nowa Wola Gołębiowska, Obozisko, Osiedle Akademickie, Osiedle XV-lecia, Planty, Południe, Potkanów, Prędocinek, Pruszaków, Sadków, Stare Miasto, Śródmieście, Ustronie, Wacyn, Wincentów, Wośniki, Zamłynie, Żakowice

Naprawiamy pralki, zmywarki oraz lodówki wszystkich marek

naprawa Bosch
naprawa Electrolux
naprawa Amica
naprawa Samsung
naprawa Indesit
naprawa Siemens
naprawa Beko
naprawa Whirlpool
naprawa Ariston
naprawa Candy
naprawa Gorenje
naprawa Lg
naprawa Ardo
naprawa daewoo
naprawa Polar
naprawa Mastercook
naprawa zanussi
naprawa liebherr
naprawa AEG
naprawa Miele