Naprawa pralek zmywarek lodówek i piekarników Serwis AGD Łódź

svg1

Rzetelni Specjaliści

svg1

Bez Ukrytych Kosztów

svg2

Darmowy Dojazd

Zadzwoń i zamów Serwis AGD

svg1

Rzetelni Fachowcy

svg1

Krótkie Terminy

svg2

Darmowy Dojazd

svg1

Doświadczeni Serwisanci

Naprawa i Serwis AGD w Łodzi i okolicy

Nasze usługi takie jak naprawa pralek, naprawa zmywarek czy też piekarników skierowane są do wszystkich mieszkańców Łodzi i okolic. Mając na uwadze Twoją wygodę, współpracujący z nami serwisanci dojeżdżają do klientów pod wskazany adres. Nie ma znaczenia więc, jaką dzielnicę zamieszkujesz – specjaliści dotrą do Ciebie w dogodnym terminie.

Serwisanci współpracujący z RestartAGD docierają także w okolice Łodzi– do miejscowości położonych w odległości ok. 15 km m.in: Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Pabianice, Rzgów, Zgierz.

RestartAGD to kompleksowe usługi naprawy i serwisu AGD, które realizujemy na terenie całej Łodzi oraz najbliższych okolic.

Jak działa Nasz serwis AGD Łódź?

 • Zgłaszasz nam problem z AGD podczas telefonicznego kontaktu.
 • Wysyłamy do ciebie naszego serwisanta z Łodzi w najbardziej dogodnym terminie.
 • Specjalista dociera pod wskazany adres i dokonuje diagnozy.
 • Po przedstawieniu kosztów i uzyskaniu zgody na naprawę, podejmuje zlecenie.
 • Usterka z niedziałającym sprzętem AGD zostaje wyeliminowana na miejscu.

Naprawa zmywarek Łódź

Mając na uwadze troskę o Twoje zadowolenie, stale prowadzimy ocenę jakości pracy naszych serwisantów świadczenia usług takich jak naprawa pralek, naprawa zmywarek. Chcemy, byś i Ty miał w tym udział – będziemy kontaktować się z Tobą w celu oceny wykonanej pracy przez specjalistów i wystawienie opinii na temat zrealizowanej usługi – a wszystko po to, by zapewnić Ci zadowolenie z naszych usług także w przyszłości.

Realizowane naprawy w Serwisie AGD Łódź

Serwis AGD Łódź świadczy usługi takie jak:

 • naprawa i serwis pralek,
 • naprawa i serwis lodówek,
 • naprawa i serwis zmywarek,
 • naprawa i serwis kuchenek,
 • naprawa i serwis piekarników,
 • naprawa i serwis zamrażarek.

Naprawa pralek Łódź

Dokładamy wszelkich starań, by naprawa pralek Łódź, naprawa zmywarek oraz naprawa piekarników na terenie łodzi przebiegała fachowo i sprawnie z najwyższa starannością. Dlatego współpracujemy wyłącznie z najlepszymi serwisantami – sprawdzonymi i kompetentnymi ekspertów, przed którymi sprzęt AGD nie ma żadnych tajemnic. Każda taka naprawa pralka czy naprawa zmywarki jest dla nich codziennością, więc możesz mieć pewność, że poradzą sobie z każdym – nawet najtrudniejszym i skomplikowanym problemem. A wszystko to na miejscu – pod wskazanym przez Klienta adresem.

Dojazd i diagnoza w cenie naprawy sprzętu AGD

Chcesz skorzystać z usług naprawy pralek, naprawy zmywarek czy też piekarnika? Jeżeli to właśnie współpracującemu z nami Serwisowi AGD Łódź  zlecisz naprawę sprzętu AGD, unikniesz kosztów związanych z dojazdem!

Naprawa pralek, naprawa zmywarek Łódź – cennik

Pamiętaj jednak, że cenimy pracę i czas współpracujących z nami fachowców. Dlatego, jeśli po przedstawieniu diagnozy i wycenie nie zdecydujesz się na naprawę, serwisant pobierze opłatę w wysokości od 60 zł.

Dzielnice Łodzi obsługiwane przez Serwis AGD:

Bałuty, Centrum, Chojny, Dąbrowa, Górna, Koziny, Księży Młyn, Kurczaki, Lublinek, Marysin, Polesie, Radogoszcz, Retkinia, Śródmieście, Teofilów, Widzew.

Naprawa i serwis pralki, naprawa zmywarki, lodówki, piekarników następujących producentów:
AEG, Amica, Ardo, Artisan, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

naprawa pralek i zmywarek Bosch
naprawa pralek i zmywarek Electrolux
naprawa pralek i zmywarek Amica
naprawa pralek i zmywarek Samsung
naprawa pralek i zmywarek Indesit
naprawa pralek i zmywarek Siemens
naprawa pralek i zmywarek Beko
naprawa pralek i zmywarek Whirlpool
naprawa pralek i zmywarek Artisan
naprawa pralek i zmywarek Candy
naprawa pralek i zmywarek Gorenje
naprawa pralek i zmywarek Lg
naprawa pralek i zmywarek Ardo
naprawa pralek i zmywarek Mastercook
naprawa pralek i zmywarek zanussi
naprawa pralek i zmywarek liebherr
naprawa pralek i zmywarek AEG
naprawa pralek i zmywarek Miele

Zaufało nam
Ponad 70 000 klientów

Serwis AGD Łódź dostępny dla Ciebie

Jakub z Łodzi

Jeden telefon, jeden serwisant i jedna pralka – sprzęt działa jak należy. Polecam usługi firmy Restart AGD. Naprawa Pralki w Łodzi szybko i sprawnie.

Marzena z Łodzi

Polecam RestartAGD. Szybko i sprawnie przywrócili sprawność zmywarki, która uległa awarii. Na szczęście sa tacy ludzie, którzy potrafią pomóc czlowiekowi w potrzebie. Do naprawa zmywarki w Łodzi polecam.

Wojciech z Łodzi

Naprawa pralki bez zastrzeżeń. Prawidłowa diagnoza usterki. Wymiana części odbyła się na miejscu tego samego dnia. Koszt naprawy adekwatny do usterki.

Naprawa zmywarki Łódź

Sprzęt: zmywarka – Electrolux. Charakterystyka awarii zmywarki: Zmywarka nie załącza programu (pojawia się sygnał) i  nie odprowadza wody (gromadzi się w zmywarce)

Naprawa pralki Łódź

Sprzęt: Pralka Polar PFL-800. Charakterystyka awarii pralki: Pralka bardzo głośno pracuje i się przemieszcza przy wchodzeniu na wyższe obroty (przy wysokich obrotach, wirowaniu problem nie występuje). Widoczny luźny bęben (gumowy kołnierz bliżej drzwiczek się wygina). Po zrobieniu prania z wirowaniem, pranie jest mokre. Z pralki też trochę woda przecieka.

Serwis zmywarki Łódź

Sprzęt: Zmywarka Bosch. Charakterystyka awarii zmywarki: Zerwane linki od drzwi zmywarki. Zmywarka w zabudowie. Model: SPV43M10EU/07 Bosch Silence Plus